x-kom hosting

[problem] Uruchamianie komputera

pawl0
utworzono
utworzono

Witam, otóż mam taki problem, gdy uruchamiam komputer podczas ładowania Windowsa pc się zacina. (jest logo Windowsa i pasek ładowania, lecz stoi on w miejscu). Mogę czekać nawet 2h i nic, muszę zresetować komputer. Podczas ponownego uruchamiania wyskakuje okno w którym wybieram "Uruchom komputer normalnie" (czy jakoś tak) i wszystko śmiga..

I teraz pytanie do Was: co z tym zrobić ? Jak się tego pozbyć i jaka jest tego przyczyna ? ;>

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

tomek_g
komentarz
komentarz

Może naprawa systemu pomoże.
http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=60904

pawl0
komentarz
komentarz

Niestety, nic to nie pomogło. Dodam, że format też nic nie pomógł, więc może to wina sprzętu ?

Gość
komentarz
komentarz

Moze cos z ramem. Sprawdz kostki.

pawl0
komentarz
komentarz

Sprawdziłem, przekładałem, wszytko ok, ale nadal się "przycina" ;\

może jednak wie ktoś jak temu zaradzić ?

raazor90
komentarz
komentarz

Spróbuj formatu dysku i postaw system jeszcze raz...

erteen
komentarz
komentarz

[quote name='pawl0' date='20 grudzień 2009 - 15:31 ' timestamp='1261319498' post='924644']
Sprawdziłem, przekładałem, wszytko ok, ale nadal się "przycina" ;\
[/quote]

A sprawdzałeś ram memtestem? Bo jak robiłeś już format, to problem powinien leżeć po stronie sprzętu, ale procesora raczej bym za to nie winił, ramowi chyba rzeczywiście najbliżej do robienia takich kłopotów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.