x-kom hosting

Wymiana RAM

koniczek3
utworzono
utworzono

Witam. Posiadam laptopa Dell Inspirion 1501. Obecnie mam w nim 2 x 512 mb DDR2 (firma Hynix, 533MHz - prawodpodobnie). Mam pytanie. Czy ramy, które chce dokupić (2 x 1gb) muszą mieć tyle samo MHz i takiej samej firmy ? Czy mogą być zupełnie innego. Z góry dziękuje za odpowiedź :)

DiZzy
komentarz
komentarz

Taktowanie najlepiej jakby bylo takie samo czyli 533MHz ,wtedy beda wydajniej pracowaly i wogole lepiej bedzie
I najlepiej lakby byly takiej samej firmy wtedy beda ze soba wspolpracowac:)

koniczek3
komentarz
komentarz

A jeśli będę miał tylko możliwość kupienia 630 MHz to jakos wpłynie to na prace komputera ? I tej firmy co mam w lapku to ciężko dostać. Zastanawiałem sie nad inną :) Zaszkodzi ?

DiZzy
komentarz
komentarz

oczywiscie moze byc 630MHz lecz one beda pracowaly nie 630 tylko 533MHz

koniczek3
komentarz
komentarz

Czyli teoretycznie nic się nie stanie :) Nie zaszkodzi prawda ? Tylko po prostu będa na mniejszych "obrotach" i tyle ?:)

DiZzy
komentarz
komentarz

nie zaszkodzi bedzie dobrze:D:D

Gość
komentarz
komentarz

Najlepiej wziasc ta sama firme takie same cl, i te same mhz wtedy bedzie najlepiej, ale bedzie dzialac wszystko jesli tego nie spelnisz, lecz bedzie mniejsza wydajnosc ram.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.