x-kom hosting

Jakie sluchawki ?

Marshallo
komentarz
komentarz

Czyli ze zadnej opini ufac nie moza ;]
Kurde, szkoda ze w tym sklepie nie ma jeszcze 485 bo bym sobie na miejscu przesluchal wszystkie.
Hmm.. A jakie ma wady 515 game ? Czy to sa te same sluchawki co zwykle 515 tylko z przypudrowanym nosem ?
Jakie moga byc skutki jezeli 555 nie bedzie podlaczone pod wzmacniacz ?
Sztuczny dzwiek ?

Duzo juz tu pozadawalem pytan.. I wiem ze to troche meczoce.. Wiec chcialbym wybrac pomiedzy HD 448,485,515 Game,555.
No chyba ze od tych wszystkich te Beyerdynamic ( nie wiem czy poprawnie napisalem nazwe) beda lepsze..

Gość
komentarz
komentarz

Ufać można, o ile wydaje ją prawidłowa osoba. Zobacz np. na PCFormat - tam zadasz pytanie a otrzymasz "kup <nazwa produktu>", bez argumentacji czy porównań, totalne zero. Zaufasz takiej opinii?

W moim odczuciu grają gorzej, tak od 485 jak i 555. Niektórzy zwracali też uwagę na charczenie.
GAME - inny kolor i połysk niektórych elementów zewnętrznych, brzmienie identyczne jak normalnych modeli.
Męczysz bo podajemy Ci co kilka postów linki które powinieneś sobie przeczytać od deski do deski, tam są wszystkie odpowiedzi. Gdybyś zadał sobie chociażby te minimum trudu, to wiedziałbyś z samego wstępu do Polecanych że:

[quote]Konsekwencjami braków na polu zasilania słuchawek mogą być duże degradacje dźwiękowe i rozstrojenie brzmienia. Najczęściej przejawiają się one wystrzeleniem góry, mniejszymi bądź większymi ubytkami w średnicy i spłaszczonym bassem. Dlatego przed zakupem należy się upewnić czy dane słuchawki go wymagają - w zestawieniu stosowna uwaga została zawarta w ich opisie.[/quote]

Pytania nie są same w sobie męczące, męczące za to jest pytanie się i odpowiadanie w kółko na rzeczy które ma się pod nosem a nie chce się kliknąć i czeka się aż ktoś poda wszystko na tacy, w efekcie powtarzając się przynajmniej dwa razy. I tak tez siedzimy na 6-stej stronie w szczerym polu.

Dobrze napisałeś, jednak Beyery będą dobre w przypadku gdy zależy Ci na słuchawkach uniwersalnych i z bardzo dobrym mic wbudowanym (nastawienie na operowanie głosem i komunikację podczas gry). 448 są bardziej muzyczne / przenośne, 485 - już pisałem, 555 - też już pisałem, 515 odradzam.

Marshallo
komentarz
komentarz (edytowane)

Yhym, kurcze, sadzilem ze 515 beda dobrym wyborem.
Czyli ci co krytykuja 555 nie maja wzmacniacza i dlatego mowia ze maja slaby bas albo cos jest sztuczne.
Eh.. To 485 czy 555 ? Co doradzasz ? A czy 555 bez wzmacniacza beda i tak lepsze od 485 ?
Czy " Wzmacniacz słuchawkowy regulowany B-Tech BT 928 " podola wyzwaniu jakie stawia mu 555 ?

Nie dobra.. Chyba 485 bedzie najlepszym rozwiazaniem..

Edytowane przez Marshallo
baller44
komentarz
komentarz

Chłopie, przeczytaj wszystkie posty w tym temacie to się dowiesz, które wybrać. I zastanów się najpierw co chcesz napisać bo pytasz się w kółko o to samo... :/

Marshallo
komentarz
komentarz

Bo nie moge sie zdecydowac.. ;/

Maku
komentarz
komentarz

Czytajac kilka stron Twoich postow mysle ze jestes amatorem.Wzmacniacz B-Tech jest bardzo zamulony.Trzeba duzo korekt w eq aby wyciagnac z niego to co sie chce.

Marshallo
komentarz
komentarz (edytowane)

Dobra. Biore 485 co bedzie to bedzie ;] zdaje sie na wasze rekomendacje tychze sluchawek. ;]
Prosze o zamkniecie tego tematu.

Dziekuje wszystkim za odpowiadanie na moje pytnia a najwieksze podziekowania dla EvilKillaruna ;] pozdrawiam i Szczesliwego Nowego Roku ;p

Edytowane przez Marshallo

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.