x-kom hosting

Problem z zainstalowaniem liveboxa i routera tp-link

Marcin1993PL
utworzono
utworzono

Pod koniec wakacji kupiłem nowy komputer firmy easy touch, prubowałem na nim zainstalowac liveboxa tp lecz niemoglem zainstalowac wogule programu ktory był na płycie a po podlaczeniu bez isatalcji rowniez niemoglem korzystac z internetu poniewaz wyskakiwał mi komunikat gdzie moglem klikac "pracuj w trybie offline" lub drugi ktorego tresci niepamietam. Niedawno zakupiłem router TP-Link W8901G,jest poprawnie podlaczony i ogolnie jest zrobine wszystko według instrukcji lecz niedziała, dzwoniłem do sklepu w ktorym został zakupiony router lecz przez 25min rozmowy telefonicznej tez nieudalo sie nam go poprawnie skonfigurowac. Wiec najpradopodobniej jest to wina komputera poniewaz niedzialaja na nim 2 urzadzenia o tych samych funkcjach. Co jest z tym komputerem?
Bardzo prosze o pomoc
Z gory dziekuje

nitro07
komentarz
komentarz

po 1 jaki masz system operacyjny,
po 2 daj screenshot z okna konfiguracji routera

Marcin1993PL
komentarz
komentarz

mam wgranego windowsa xp, gdy wejde na podana strone 192.168.1.1 zrobie wszystko według instrukcji pisze ze wszystko jest wykonane poprawnie lecz ja nadal niemam internetu...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.