x-kom hosting

volumin..?

Basiula92
utworzono
utworzono

CZesc..

moja ukochana siostra wykasowała tzn.. głos?? ja teraz go sciagnac slyszlalam ze potrzebne sa sterowniki..zastanawiam sie czy mozna pobrac je z internetu..?

dar55
komentarz
komentarz

co znaczy wykasowała :) , odinstalowała sterowniki ? raczej poszukaj w ustawieniach audio czy nie masz wyłączonego lub ściszonego dźwięku

tazman
komentarz
komentarz

I napisz nam jaką masz kartę dźwiękową. Ale spróbuj w ustawieniach dźwięku 2 kliknięcia na ikonkę głośności i weź podgłoś wave na max

Basiula92
komentarz
komentarz

nie chodzi o to ze mam głos wyciszony.. czy cos w tym syull.

poprostu go wykasowala.. nie wiem jak mam inaczej napisac

ja sie na tym nie znam.. ale głlosu nie ma..:| nie wiem to chyba te sterowniki.. chyba ze z plyty zgrac.. (..) co do karty dzwiekowej.. nie znam sie na tym

dar55
komentarz
komentarz

to zób tak , włóż płytę zapewne win98 , w panelu sterownia uruchom "dodaj nowy sprzęt" (czy jakoś tak :D ), nie wyszuka czy brakuje sterowników , jeżeli tak to tam podajesz ścieżkę do napędu CD lub zaznaczasz opcję "przeszukaj napędy", no chyba że masz katalog instalki (może ktoś zrobił) i podasz scieżkę do tego katalogu

Któż pamięta 98 :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.