x-kom hosting

UPC Polska, nieporozumienie przy rozliczeniu

raxi109
utworzono
utworzono

Ci UPC oszukuja... m.in. ja i moj kolega mamy internety z upc (ja internet+kablowka) i mamy fakture elektroniczne tj. wchodzimy upc.pl i tam jest elektoniczna faktura wchodze tam a tam od 2 miesiecy nic... w koncu odlaczyli neta mojemu koledze mi jeszcze nie, przyszlo tylko 39 zl a mam placic 115 zl (te 39 to jakas faktura) no i moja mama zadzwonila tam czemu nie ma sygnalu a odlaczyli na 2 godziny no i powiedzieli ze juz wszystko ok.
Na za jutrz przychodzi mamie sms ze jest zadluzona i musi zaplacic 74 zl 99 gr :D <lol2> mialo byc 115 zl... przychodzi 39 zl... cyrk na kulkach moze komus sie tez tak przyda[color="#FF0000"]rz[/color]yło? i cos zrobil z tym?

[color="#FF0000"]// Poprawiam nazwę tematu, na przyszłość nazywaj je tak, żeby nikt nie musiał tego robić.
// Lucider[/color]

bambo
komentarz
komentarz (edytowane)

wiesz może to jakieś techniczne błędy i taka jednorazowa pomyłka. Tak się zdarza bo to nie jest jeszcze bardzo powszechna usługa.. Osobiście UPC nie mam tylko TP dla firm i mam tam za pakiet ip zintegrowaną fakturę za wszystko ale nigdy problemów nie było. Z racji że nikt nie napisał w tym wątku to chyba faktycznie przypadek

raxi109
komentarz
komentarz

no przypadek ja i moj kolega? :D

  • 2 tygodnie później...
Lucider
komentarz
komentarz

SMSy od UPC przychodzą z opóźnieniem i dane mogły być nieaktualne. Nie wiem jak Ty, ale ja wolę w takich sytuacjach zadzwonić do biura obsługi klienta i grzecznie zapytać o przyczynę nieporozumienia, zamiast zakładać po forach tematy o tym, że są oszustami :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.