x-kom hosting

Sterowniki dźwięku

Atake
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Mam następujący problem z kompem. Około 2 godziny po uruchomieniu komputera padają mi sterowniki z Karty dźwiękowej. Nie dzieje się to "normalnie", bo jeśli podczas tego będę miał włączoną grę, winnampa lub coś do non stop gra, dźwięk padnie dopiero po wyłączeniu tej gry czy programu. Jeśli wtedy sprawdzę jakiekolwiek informacje o sterownikach, Windows mówi że nie są zainstalowane. Do tego wszystkiego przy włączaniu komputera i losowo co jakiś czas wyświetla mi się "generic host process for win32 services" i zaraz po tym, wygląd menu Windowsa zmienia się na ten znany z 98. Niewiem czy to ma ze sobą coś wspólnego, ale wszystko zaczęło się dziać mniej więcej po tym jak zainstalowałem Hamachi i Left For Dead. Avast co jakiś czas wykrywa te same virusy w "ustawieniach lokalnych" i "Windows/System". Jeśli ten problem był już opisywany na forum to sorry i proszę o link : ) . Baaaaardzo proszę o pomoc i z góry dzięki : )



Edit: Jeśli sterowniki padną, w tym czasie coś gra, a ja chcę włączyć inną rzecz która też ma dźwięk to ta 2 już nie działa.

raazor90
komentarz
komentarz

Podejrzewam że jest to sprawka wirusa, przeskanuj komputer innym antywirusem.

Atake
komentarz
komentarz

Ale tak jak powiedziałem Avast je wykrył i teoretycznie zniszczył. Ale one... powracają : )

raazor90
komentarz
komentarz

To jest ten problem z avastem niby usunął a jednak powracają. Zrób tak jak mówiłem i napisz jakie efekty.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.