x-kom hosting

Problem z dyskiem

Pawlow
utworzono
utworzono

Witam,

Dostałem dysk z Windowsem 98 z ktorego mialem przegrac dane. Podlaczylem go do mojego kompa z Windowsem XP i zaczalem przegrywac dane. Przerzucilem kilka plikow i wylaczylem komputer. Jak juz wlaczylem go spowrotem to nie mam dostepu do tego dysku z Win 98.

Po wlozeniu tego dysku do starego komputera wyswietla sie komuinikat:

"Nieprawidłowa tablica partycji"

Jest jakas szansa na odzyskanie tych danych?

Co moglo sie stac? Dysk widzial normalnie, dane przegrywal, normalnie wylaczylem komputer... :(

olej3232
komentarz
komentarz

Spróbuj TYM pamiętaj że odzyskane dane zapisuje się na innej partycji!

tazman
komentarz
komentarz

Raczej ten program ci się na niewiele zda, lepiej spróbuj takich programów jak :

Easy recover, Profesjonal Recover, Handy Recover :

http://www.bezpieczenstwo.naszastrona.pl/z...dzyskiwanie.php

Pawlow
komentarz
komentarz

Probowalem tych programow -- i rowniez innych.

Niektore dokumenty dalo sie odzyskac, ale inna rzecz mnie zastanawia -- co sie stalo z tym dyskiem??? Normlanie mozna go bylo uzywac pod XP, a po ponownym wlaczeniu komputera totalny pad??

Teraz pod XP widze go - dysk ma 4GB, ale wolne jest tylko 2 GB -- i na dysku nie ma zadnych plikow.

Domyslam sie, ze te 2 GB zajete to po prostu partycja ktorej on nie widzi.

Tak zastanawiam sie czy MBR nie padl i kusi mnie z dyskietki odpalic fdisk /mbr ale nie chce sytuacji pogorszyc. No chyba, ze ktos mnie utwierdzi, ze to moze pomoc.

dar55
komentarz
komentarz

spróbuj jeszcze to http://www.download.net.pl/7404/Partition-Table-Doctor/ , a jak nie spróbuj w dosie menadzerem poprzenosić ( o ile zobaczy partycję)

olej3232
komentarz
komentarz
-- co sie stalo z tym dyskiem???

Zdarza się i właśnie dlatego robi się kopie bezpieczeństwa! Dysk zapisuje wszystko w formie magnetycznej i wystarczy mocniejesze pole magnetyczne żeby uszkodzić dane!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.