x-kom hosting

Komputer Zacina sie kiedy Procesor chodzi na 100%

vogel22
utworzono
utworzono

Witam , mam taki problem ..Gdy Na komputerze odpale grę Procek zaczyna chodzić do 100% i po około 10 minutach Komputer Zacina sie tzn nie wylancza sie ale nic sie nie da zrobić nawet klawiatura nie działa tylko slychac ten początkowy dzwięk od biosu (jak wlaczamy komputer) i wszystko Stoji , Niewiem co jest przyczyną tego problemu ale sciągnelem everesta aby sprawdzic temperature procka przy dluzszej pracy i temperatura jest w Normie , Czy to moze byc zasilacz? ... Przypomne ze komputer ma około 4 lata i dokupywalem mu tylko pamięc , dysk i monitor..

Qniooo
komentarz
komentarz

Podaj markę i model zasilacza, oraz pełną konfigurację sprzętową.

MateuszX2
komentarz
komentarz

witam jak usunąć plik svchost z c/windows/system32 svchost prosze o pomoc

Qniooo
komentarz
komentarz

Jak usuniesz ten plik, system nie będzie działał poprawnie. To nie jest rozwiązanie.

vogel22
komentarz
komentarz (edytowane)

Model Mojego Zasilacza to MGB-350ATXP4

Pamięć 1050 MB
Procesor Amd Sempron 2400+ 1.66 Ghz
Karta Graficzna Ati Radeon 9550 128 mb
Nazwa płyty głównej Asus A7V8X-X



Typ pamięci DDR SDRAM

Qniooo
komentarz
komentarz

http://www.benchmark.pl/artykuly/testy/zasilacze2003_2/megabajt_350.html
Nie zdziwiłbym się, jakby to była jego wina. Jeżeli masz taką możliwość sprawdź stabilność sprzętu na dobrym zasilaczu.

vogel22
komentarz
komentarz

Qn a czy mógłbys mi udzielić informacji jaki Zasilacz byłby najlepszym rozwiązaniem w moim wypadku? w rozsądnej cenie.. z uwagi na to iż w tych dziedzinach jestem nie ogarnięty , z góry dzięki ;)

itsmylife
komentarz
komentarz

Do Tojego konfigu spokojnie wystarczy 350W. Z niedrogich Fortron, Enlight, Chieftec. Z lepszych i troszke drozszych OCZ, Seasonic, Corsair

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.