x-kom hosting

Komputer sam kasuje pliki, uruchamia się inny urzytkownik

Kromala
utworzono
utworzono

Witam bardzo proszę o pomoc. Mój komputer zaczął żyć własnym życiem. Ze wda dni temu wyłaczyłem go jak zwykle po czym właczyłem go rano i komputer wygląda jakby się sformatował sam, zamiast mojego zajebanego pulpitu domyślna tapeta Windows i 3 ikonki "mój komputer, kosz, i firefox" włączam firefoxa i on tez nie ma zapisanych stron historii haseł itp, tak samo z outlockiem i nawet w PSie włacza mi sie od domyślnego odszaru roboczego, straciłem przez to mnóstwo danych, troche jeszcze zostało. Komputer wygląda jak świeżutko po formacie. PROSZE O POMOC, Google mi nie pomogło

raazor90
komentarz
komentarz

Bardzo prawdopodobne że komputer jest zawirusowany. Jaki masz antywirus?

Kromala
komentarz
komentarz (edytowane)

Anasta,i teraz skanuje "MALWAREBYTES". A jeszcze jak zapisuje na tym nowym pulpicie to też po wyłaczeniu tego nie ma, wczoraj ściągnąłem zdjęcia i tez ich nie ma 1gb strasznie ważnych fot się rozpłynął.


Ps. "Pasy Lech Arka- Honor Duma Walka"

raazor90
komentarz
komentarz

Avast nie jest najsolidniejszym antywirem, zrezygnowałem z niego na rzecz AVG, spisuje się o niebo lepiej. Napisz jakie efekty skanowania

Kromala
komentarz
komentarz

[quote name='raazor90' date='13 grudzień 2009 - 16:18 ' timestamp='1260717499' post='921533']
Avast nie jest najsolidniejszym antywirem, zrezygnowałem z niego na rzecz AVG, spisuje się o niebo lepiej. Napisz jakie efekty skanowania
[/quote]
[attachment=8901:mbam-log-2009-12-13 (17-35-50).txt]

Log z malwarebytes

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.