x-kom hosting

Dobry kompa,który dziwnie sie zachowuje

Kenobi93
utworzono
utworzono

Witam
chciałem się poradzić na temat jeden sprawy :P
Mam takiego oto kompa:
Intel Core 2 Duo E8400 3,00GHz
Karta graficzna:GeForce GTS 250
4 Giga RAM'u
i Windowsa 7 32 bit DirectX 11

i teraz chcialbym się zapytać (ponieważ nie jest ekspertem) dlaczego takie gry jak Prototype,Mass Effect,Gothic 3,mi sie ścinają,Gry takie jak Batman Arkham Asylum i Burnout ścinały mi sie tylko w niektórych momentach.Owe gry scinały sie na każdej rozdzielczości tak samo.
Mam najnowsze sterowniki do karty graficznej.
I czy to może być wina directX ?

Gość
komentarz
komentarz

- jaki dysk oraz zasilacz?
- czy w tle nie działa żaden program lub proces który może spowalniać pracę maszyny?

Kenobi93
komentarz
komentarz (edytowane)

Dysk 500Giga
Zasilacz, Feel 500W
Płyta główna :ASUS P5Q3
w tle nie działał żaden program
Np.takie gry jak CoD4 czy devil my cry 4 chodzą jak ta lala

Gość
komentarz
komentarz

[quote]Zasilacz, Feel 500W[/quote]

Póki co warto się mu przyjrzeć bo zasilacz jest bardzo kiepski.

Kenobi93
komentarz
komentarz

znaczy sie kumpel ma zasilacz tracker'a i słabszego kompa a te wszystkie gry chodzą mu bardzo dobrze

Gość
komentarz
komentarz

Tracera raczej. Wydaje mi się że powinieneś przeczytać TO: http://www.techfanatyk.net/zmien-zasilacz-przezornosc-czy-psychoza/

Kenobi93
komentarz
komentarz

a czy mogą być jakieś inne przyczyny ?

Gość
komentarz
komentarz

Mogą ale nie muszą. Tak czy siak zasilacz jaki posiadasz pretenduje do tytułu podejrzanego nr 1 - czemu? O tym powinieneś doczytać z podanego przeze mnie wyżej artykułu.
Nawet jeśli okazałoby się że to jakimś cudem nie zasilacz, to i tak w dalszej perspektywie wielką roztropnością byłoby go wymienić.
Sprawdź najprostszą metodą - pożycz lepszy zasilacz i sprawdź.

Kenobi93
komentarz
komentarz (edytowane)

zamontowałem zasilacz bequite purepower L7 530W i cały czas gry haczą,np fallout 3 którego niedawno kupiłem ,

nikt nie zna odpowiedzi ??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.