x-kom hosting

Problem z kompem

Mirva
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam problem z komputerem, wczoraj sam się zrestartował. Po restarcie w miejscu gdzie pojawia się ekran startowy Windows XP, komputer sam się restartuje. Postanowiłam przeinstalować system. Po załadowaniu plików z płyty pojawił się czarny ekran z migającym myślnikiem po lewej stronie u góry ekranu. Zawsze po pojawieniu się tego ekranu mogłam dalej kontynuować instalację, lecz tym razem ten ekran nie znika. Kiedy nacisnęłam przycisk power na komputerze, pojawił się niebieski ekran informujący mnie o problemie, którym jest "[b]Driver IRQL not less or EQUAL...[/b]" Płyta z XP wydaję się być sprawna, urządzenia takie jak dysk twardy widnieją w BIOSie. Nie mam możliwości wejścia gdyż komputer również się restartuje. W związku z tym mam pytanie co powinnam po kolei wykonać aby odzyskać system lub chociaż zrobić format dysku.
Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam ;)

Qniooo
komentarz
komentarz

Masz podpięte pod PCI jakieś urządzenia typu karty dźwiękowe/sieciowe/tunery TV? Jeżeli tak - wyjmij, lub zamień slotami. Najwidoczniej występuje u Ciebie konflikt sprzętowy.

Mirva
komentarz
komentarz

Żadnego nowego sprzętu nie podłączałam do komputera od około roku, to się stało nagle. Przy kolejnej próbie rozpoczęcia instalacji systemu, podłączyłem jedynie klawiaturę i myszkę, lecz nadal było to samo...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.