x-kom hosting

Jak podzielić stronę A4 na 8 części

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: kasia20 ,
hnaciu
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam taki problem z microsoftem word. Otóż muszę na jednej kartce A4 stworzyć 8 jednakowych pytań,żeby po wydrukowaniu rozciąć je i żeby wszystkie małe karteczki były jednakowych rozmiarow. Nie wiem jak się zabierać do takich spraw i wpadłem na pomysł, żeby w microsofcie word stworzyć tabelkę na całej stronie A4 i podzielić ją na 8 jednakowych części, tzn szerokość na pół( po 10,5cm) a długość na 4 części po 7,5cm. Problem pojawia się kiedy chcę wyśrodkować tekst w każdej kolumnie, nie jest na środku tylko z boku krawędzi. Może znacie jakiś lepszy sposób, aby się z tym uporać, albo jak to wyśrodkować nie używająć spacji?

Edytowane przez hnaciu
Pzenoszę

norbi9955
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli dobrze zrozumiałem to chodzi o ładne wyrównanie tekstu w komórce :) Jeśli tak to mam rozwiązanie :)
[URL=http://img69.imageshack.us/i/wordd.png/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4897/wordd.th.png[/IMG][/URL]

Edytowane przez norbi9955
hnaciu
komentarz
komentarz

no właśnie, jak chcę tak wyśrodkować jak pokazałeś, to tekst nie jest na środku tylko z boku koło krawędzi

  • Rekomendowana odpowiedź
kasia20
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli chcesz zrobić 8 x to samo na kartce to możesz zrobić to zupełnie w inny sposób: napisz to swoje pytanie na 8 kolejnych stronach jakoś tak wyśrodkowane ładnie taką większą czcionką (czyli te 8 stron ma być jednakowych). Potem: Plik -> Drukuj -> Powiększenie i wybierasz [i]Stron na arkusz[/i] wpisujesz 8 i ok. Wtedy te 8 jednakowych stron wydrukujesz na jednej kartce i sobie rozetniesz :)


@Xr3i:
a czytałeś pierwszy post w temacie? kolega miał z tym problemm więc to alternatywne rozwiązanie, które podałam.

Edytowane przez kasia20
Gość
komentarz
komentarz

Nie łatwiej zrobić tabelkę, uzupełnić ja np. wyśrodkować tekst
od razu będą linie zęby rozciąć kartkę

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.