x-kom hosting

Przeraźliwy piskz głosniczka systemowego

Gość
utworzono
utworzono

Jak w temacie. Postanowiłem zrobić test ramu wyżej wymienionym programem. Wybrałem opcje samego ramu i ustawiłem priorytet na 9/test na 15 minut. Po 20 sekundach komputer się zawiesił. Zresetowałem go i wykonałem test jeszcze raz ustawiłem wszystko tak samo i uruchomiłem test. Po 5 minutach komputer się zawiesił a z głosniczka systemowego dochodził głosny pisk jednostajny trwał około minuty potem zresetowałem kompa.


1.Co sie stało?
2.Jak mogę sprawdzić ewentualny problem?
3.Jak to naprawić?

Gość
komentarz
komentarz

[quote]1.Co sie stało?[/quote]
Na pierwszy rzut oka - defekt pamięci lub chipsetu / przegrzanie


[quote]2.Jak mogę sprawdzić ewentualny problem?[/quote]
Pytanie czy występuje? Bo nie napisałeś co się dzieje w chwili obecnej, tj. jak komputer teraz reaguje.


[quote]3.Jak to naprawić? [/quote]
Najpierw trzeba zdiagnozować źródło problemu.

Gość
komentarz
komentarz

Teraz np Gram w FEAR i nic sie nie dzieje ale gram dopiero kilkanascie minut.

ORTHOSa jednak nawet nie bede odpalał bo problem się powtórzy. Wczoraj w biosie zmieniłem Kilka ustawień odnośnie powiadamiania mnie o niebezpiecznych temperaturach wiem że jedną opcje zmieniłem aby powiadamiało mnie jak temp dojdzie do 60* niestety nie wiem czy to się odnosiło do chipsetu płyty głównej czy procesora

Gość
komentarz
komentarz

Procesora.

Gość
komentarz
komentarz

To raczej mało prawdopodobne.... Stresowałem kilka dni temu procesor ORTHOSEM ponad godzinę i temperatura nie przekraczała 43*C

Tak teraz gram sobie cały czas i nie ma problemu w zasadzie. Może to Orthos spowodował jakiś błąd jako sam program. Co o tym myślicie?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.