x-kom hosting

Wiatraczek na płycie...

kumite
utworzono
utworzono

Witam! Mam problem z głośno chodzącym wiatraczkiem na płycie głównej msi K8M NEO4-F nForce PC400, chciałbym kupić nowy ale nie wiem gdzie, i czy w ogóle można? W załączniku przesyłam zdjęcie, na której wskazałem o który wiatrak chodzi. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Black_Tiger
komentarz
komentarz

Do tej plyty mozesz spokojnie zalozyc chlodzenie pasywne (wysoki blok bez wentylatora)
i wtedy twoj problem jest rozwiazany.
Innym rozwiazanie jest podlaczenie modulu oporowego redukujacego napiecie dla tego wentylatora.

~greetz~
tiger

kumite
komentarz
komentarz (edytowane)

Chłodzenie pasywne? Masz może jakoś stronkę która mi wyjaśni jak to się robi i czy to jest tanie w ogóle? A jak w ogóle bym odłączył ten wiatraczek? Fajnie było by jak byś mi wskazał co ma kupić ja bym to kupił i jakoś zamontował.

darexD
komentarz
komentarz

http://pl.wikipedia.org/wiki/Chłodzenie_pasywne

kumite
komentarz
komentarz (edytowane)

To już przeczytałem ale dalej nie wiem jakie chłodzenie trzeba kupić aby pasowało do mojej płyty. I ktoś wie co jakie chłodzenie pasywne mam kupic aby pasowalo do mojej płyty?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.