x-kom hosting

Nie mam obrazu :/

bobokila
utworzono
utworzono

Witam

Mam wielki problem z moim komputerem :/. Gdy wlaczam kompa to nie mam obrazu na monitorze (monitor dziala bo pisze ze mam sprawdzic kabel ktory laczy monitor z kompem. Otworzylem kompa i wszystko wygladalo wporzadku (jestem zielony w tym :P) wyczyscilem kompa, posprawdzalem wszystkie kabelki, nie wiem co sie stalo, prosilbym o jakas pomoc, nie stety mieszkam w Angli i nie znam nikigi kto by sie znal na tym :/. Pisze z PS3 wiec sory z bledy. Dzieki

barszczyk1
komentarz
komentarz

sprawdź jakie masz wejście na kartę graficzną na płycie głównej. Porzycz od kogoś taką i wymień. Możliwe że to ona przestała działać

Netro
komentarz
komentarz

Przyczyn na podany opis usterki może być wiele.

Napisz konfiguracje komputera.

bobokila
komentarz
komentarz

[quote name='Netro' date='11 grudzień 2009 - 11:52 ' timestamp='1260528731' post='920054']
Przyczyn na podany opis usterki może być wiele.

Napisz konfiguracje komputera.
[/quote]
jak juz wspominalem jestem ziolony, wiem tylko intel core 2 duo, gforce 8600 gt 128 mb, 2gb ramu

raazor90
komentarz
komentarz

Pobierz program everest i podaj pełną konfigurację komputera

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.