x-kom hosting

Problem z Award BIOS F4

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

Jak w temacie. Kiedy staram sie włączyć bios(DELETE) wyskakuje mi jednolity czarny ekran a kawałkiem zielonego kwadracika po srodku i kursorem. Kompa nie da sie wyłączyć jedynie reset pomaga. System uruchamia się normalnie mozna pracować ,grac itp. Nie ma problemu ze stabilnościę pod obciążeniem. Prosiłbym o rade bo ciągłe ściąganie obudowy i wyciąganie bateryjki jest kłopotliwe chociażby z samej budowy płyty głównej(trudny dostęp do bateri).

Co się mogło stać? Konfig jak w sygnie płyta zaopatrzona w dualbios

Netro
komentarz
komentarz

Próbowałeś uaktualnić BIOS do wersji F5?

Gość
komentarz
komentarz

F5 narazie jest w wersji beta więc nie jestem do niej przekonany(nie znam opini na ten temat) ale nie przesadzajmy komputer ma 2 tygodnie i już problem z biosem?:pff: Wychodziłoby na to że ta płyta to totalny szajs....


Jestem ciekaw co mogło spowodować jego awarię

Netro
komentarz
komentarz

Widocznie trafiłeś na tak egzemplarz.

Gość
komentarz
komentarz

Heh dziś BIOS normalnie się uruchomił kilka razy pod rząd więc sam już nie wiem czy mam z nim problem czy nie[img]http://www.forumpc.pl/public/style_emoticons/default/huh.gif[/img]

Netro
komentarz
komentarz

Masz , bo taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Jeżeli już wystąpiły objawy to się przygotuj że wystąpią w późniejszym okresie.

Gość
komentarz
komentarz

To co radzisz zrobić?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.