x-kom hosting

Niewidzialne pliki na dysku

budzik1325
utworzono
utworzono (edytowane)

Słuchajcie mam taki problem: gdy jednego dnia wyłączyłem komputer wszystko było ok, wracam następnego dnia z pracy uruchamiam a tu jeszcze przed pokazaniem pulpitu blue screen (trwal okolo 0.5 sekundy) i restart zainstalowalem system na drugim dysku. Poprzez program do odzyskiwania plikow zobaczylem ze na dysku c: są piliki tylko ze jak klikam w dysk c: to nic nie ma, wygląda jakby był pusty. Proszę o odpowiedz.Jest to system Windows XP Home Edition. Proszę o odpowiedz

P.S program jakiego użyłem do sprawdzenia czy dane są to GETDATABACK.

tomek_g
komentarz
komentarz

Zainstalowałeś system na drugim dysku czy innej partycji? Nie myl pojęć, bo to ważne.
Jeżeli dobrze rozumiem to masz już system, ale nie możesz się dostać do jakiejś partycji. Dobrze rozumiem?
Napisz jeszcze swój układ partycji, jakie miałeś na nich pojemności, systemy plików i jaki masz dysk.

budzik1325
komentarz
komentarz (edytowane)

Zainstalowałem na innej partycji, partycja c; ma 35GB, partycja d; 40GB jest to dysk Samsung HD082GJ.

tomek_g
komentarz
komentarz

Wejdź w start > uruchom > diskmgmt.msc
Powiedz jaki system plików pokazuje Ci na tej uszkodzonej partycji.

budzik1325
komentarz
komentarz

Dam screena

budzik1325
komentarz
komentarz

Jak edytowac nazwę tematu?:) , i proszę o odpowiedz co od screena

[color="#FF0000"]// Na pierwszym poście klikasz Edytuj -> Użyj pełnego edytora -> precyzujesz treść tematu w oparciu o to jaki masz problem. Bo obecnie raz że jest on zbyt lakoniczny, dwa że z błędem.
// EvilKillaruna.[/color]

tomek_g
komentarz
komentarz

Niby jest wszystko jest ok z partycjami. Myślałem, że może tablica się sypnęła ale jest cała.
Możliwe jeszcze, że wywalił się plik MFT, odpowiedzialny za odczyt i widoczność danych na partycjach.
Pobierz program [b]TestDisk[/b] i wykonaj nim dokładną analizę dysku. Jak uzna, że coś jest nie tak to niech naprawi.
Poradnik do TestDisk'a: http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/index.php?topic=2948.0

Jak to nic nie da to pisz i będziemy szukali innego rozwiązania.

budzik1325
komentarz
komentarz

Zrobiłem(chyba) wszystko dobrze i nic się nie zmieniło;/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.