x-kom hosting

Dziwna optymalizacja

shiroi
utworzono
utworzono

Więc przejdę od razu do rzeczy: Komputer mi chodzi od ok 4 dni wolniej, skanuje Advanced System Care 3 -najnowszym- wykrywa mi jeden problem z optymalizacją systemu (optymalizacja i naprawa konfiguracji systemowej) ,klikam napraw, tworzy kopie zapasową i naprawia...komputer chwilkę śmiga,po czym znowu spowalnia, skanuje raz jeszcze i dalej jest 1 problem, naprawiam, skanuje jest problem i tak do usra..ej śmierci można :| CO MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ TEGO NIENAPRAWIANEGO PROBLEMU?! Spyware terminator wykrył mi trojany, usunął,ale problem nadal się pojawia...odinstalowałem, usunąłem folder ASC3, zainstalowałem na nowo i nadal wykrywa problem którego nie może usunąć...o co chodzi,prosze o pomoc :(

Qniooo
komentarz
komentarz

W dziale "Logi do sprawdzenia" do log z programu OTL. Podejrzewam, że masz jakiś wyjątkowo uciążliwy syf w systemie.

shiroi
komentarz
komentarz

[quote name='Qn.' date='09 grudzień 2009 - 19:37 ' timestamp='1260383854' post='919238']
W dziale "Logi do sprawdzenia" do log z programu OTL. Podejrzewam, że masz jakiś wyjątkowo uciążliwy syf w systemie.
[/quote]


ee...,a jaką mam gwarancje,że mi ktoś odpowie? tak patrze te tematy i każą coś wkleić, pokazać nowy log i milkną...

tomek_g
komentarz
komentarz

Nie masz gwarancji, ale takim gadaniem nie poprawisz swojej sytuacji.
Wykonaj loga i wklej go gdzie kolega polecił a na 100% ktoś Ci go sprawdzi. To jest bardzo czasochłonne zajęcie więc nie narzekaj.
Przez pewien czas sprawdzanie logów na forum może trwać trochę dłużej, bo nasza główna specjalistka ma urlop, ale jest jeszcze wiele osób, które się tym zajmują ;)

shiroi
komentarz
komentarz

ok, teraz ten OTL niby skanuje....ile to cholerstwo trwać może? XD

Qniooo
komentarz
komentarz

Jak się zrobi, to się zrobi :). I tak musisz uzbroić się w cierpliwość, bo sprawdzenie go będzie trwać o wiele dłużej.

shiroi
komentarz
komentarz

ok, dałem temat z logiem....tylko czemu ten OTL dalej skanuje? p.o o jakiś inny LOG mi wyskoczył

EEEEE skanowałem ponownie tym system care i już nie wykrywa problemów z optymalizacją o.O jakby co to log dalej czeka do sprawdzenia

usunąłem jakieś obrazki z płyt niby pliki systemowe....może to dlatego? O.O

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.