x-kom hosting

Resetowanie się komputera podczas grania

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Gość ,
Gość
utworzono
utworzono

Witam Mam problem ale na poczatek mój komp.

GeForce 9600GT
1GB RAM DDR.
Dysk 500GB
DVD i CD
Procesor Celeron D 3.2GHZ
Zasilacz: 4life 450hf 230v

i mam pytanie czy Zasilacz jest wystarczająco mocny? Bo mam problemy z resetowaniem sie kompa tylko podczas grania.. wiec Mysle ze to od napięcia albo temperatury. Gra sie wył[color="#FF0000"]ą[/color]cza blue screna nie ma ale obraz jest czarny w głosnikach jest jeszcze np dzwięk gry i grafika momentalnie przyspiesza obroty , jest tak az zresetuje. Temperatura Speedfan:

Podczas Spoczynku:
GPU 32
temp 1 42
temp 2 39
temp 3 28 - skacze do 60
HDD 40
temp 1 40
Core 31

Nie wiem dlaczego ale jest 2x "1 TEMP"
Podczas Grania:
GPU 31
temp 1 52 - płonie
temp 2 39
temp 3 28- skacze do 60
HDD 40
temp 1 40
Core 31

[color="#0000FF"]// Poprawiam temat.
// tomek_g[/color]

dem
komentarz
komentarz

Podczas grania GPU chłodniejsze od spoczynku nie ma takiej opcji chyba że lejesz azotem...;] Do meritum temperatury to nie są zobacz jeszcze gpu-z da żeby robił loga do pliku i odczytaj temp przed samym resetem. Druga sprawa jak wyglądają napięcia na tym zasilaczu?

  • Rekomendowana odpowiedź
Gość
komentarz
komentarz

Zaśilacz do wymiany to zasilaczopodobny produkt.
Dobry zaśilacz kosztuje 180-250zł
Te problemy znikna napewno
A procesor jest zasłaby do tej karty gf

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

aha dzięki za informacje. kurde mialem kompa u firmy komputerowej niby mieli naprawic.. Czyli Wymienic trzeba zasilacz i procesor + ram.. chociaz płyte gł tez bo nie osbługuje mi DDR2.. eh.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.