x-kom hosting

XBOX 360 - podłączanie do inernetu

Dejvid
utworzono
utworzono (edytowane)

Siemka. Kupiłem XBOX 360 Arcade.W zestawie nie było kabla do internetu, więc załatwiłem sobie taki kabel(raczej skrosowany) z dwoma wejściami (jeden z jednej strony drugi z drugiej) jak te co ma kabel od neta co się wpina w kompa.
Spoko jest milion takich tematów owszem i nie odsyłajcie mnie nigdzie plix. Nie wiem co dalej. Potrzebny jest router czy też nie?? czy wystarczy karta sieciowa?? A może być taka karta sieciowa zintegrowana co mam na płycie głównej. Z góry dzięki i naprawdę będę bardzo wdzięczny.

PS: Moja płyta główna to Asus M2N.

konrad14d
komentarz
komentarz

podłączasz kabel do modemu lub komputera , ale jeżeli podlączysz do pc musisz miec go odpalonego

Dejvid
komentarz
komentarz

Do modemu nie da rady. Nie ma wejścia na taki kabel tzn. jest, ale zajęty na kabel od neta.

konrad14d
komentarz
komentarz

aha rozumiem, u siebie modem mam podłączony przez USB może to dlatego, a więc musisz podłączyć przez pc

  • 3 tygodnie później...
Dejvid
komentarz
komentarz

Już podłączyłem. Wyjąłem kabel od neta i włożyłem do konsoli. Teraz wystarczy kupić router będzie dobrze.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.