x-kom hosting

komptuer się zawiesza po wymianie podzespołów

Mifol1991
utworzono
utworzono

jakis tydzien temu kupiłem do mojego komputera (8400gs, e2160, 1Gb ram) nowe kośći 2Gb. wymieniłem i na początku było ok a potem zaczęło się dziać coś dziwnego, mianowicie przez cały ekran miałem różowe kreski i się wieszał. myślałem, że to kości ale na starych było tak samo, kupiłem więc nowy zasilacz 500w be quiet i proc e8400. zmieniłem i nic, dalej mi sie wieszał ekran migał itp. sciągnąłem nowe stery i linie zniknęły ale komp dalej sie wiesza i mruga ekran. postanowiłem wymienic płyte i wymieniłem. ale dalej to samo!! co mam zrobić?? co się dzieje?? czy to może przez karte sie tak wieszac?? czy to ona jest temu wszystkiemu winna od poczatku czy co??
temp.
proc 45-54
karta 63-67
dysk 37
TMPINO -54
TMPIN2 28-31
POMÓŻCIE!!!

[color="#0000FF"]// Ja już nie mogę. Sam Ci edytuję ten temat.
// tomek_g[/color]

Suchi
komentarz
komentarz

Te "kreski" Ci się przemieszczały? jeśli tak to najprawdopodobniej jest to wina przewodu sygnałowego monitora. Jeśli jest uszkodzony to może on wytwarzać zakłócenia, które mogą powodować ww. objawy. Sam komputer raczej nie ma z tym nic wspólnego (za wyjątkiem karty graficznej - jednak nie sadze żeby to właśnie była przyczyna).

Mifol1991
komentarz
komentarz

niestety to tylko i wyłącznie wina karty
wyciągnąłem ją i na zintegrowanej chodzi normalnie i w porzo
cóż, zamówiłem se radka, może będzie w piątek
dzięki wszystkim

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.