x-kom hosting

"Can you run it" Karta graficzna

Kuchar01
utworzono
utworzono (edytowane)

Używam tej strony i mam jedno pytanie.
Nie jestem specem, więc wole się upewnić.
Na laptopie mam karte graficzną Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family .
Wybierając np. Battelfield 2 pokazuje mi, że moja karta graficzna się nie nadaje, ale pod spodem mam
Features: Minimum attributes of your Video Card
Required You Have
Video RAM 128 MB 132.0 MB
3D Yes Yes
Hardware T&L Yes Yes
Pixel Shader version 2.0 4.0
Vertex Shader version 2.0 4.0
więc niby wszystko się zgadza o co tu chodzi ?

Edytowane przez Kuchar01

DiZzy
komentarz
komentarz

To powinno ci wejsc bo np u mnie na taki sprzęt;
amd athlon tm XP 2000+ 1.67GHz
ram 1.25
i karta ge force 6200 256mb
weszedl bez problemu i smiga na najnizszych detalach(na srednich troche tnie) a can you run it wykazało DUZE "FAIL"
ale karta ma bardzo istotny wplyw na działalnosc gier ,ale mysle ze na najnizszych detalach ci pojdzie
nie powiem ci czy na pewno bo nie znam sie za bardzo na laptopach ale wiem o co ci chodzi :P

Kuchar01
komentarz
komentarz

Własnie o to chodzi, że zawsze pokazuje mi FAIL, a to na dole wszystko sie zgadza lub jest lepsze.

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Karty Intel są najsłabsze ze wszystkich znanych mi na rynku więc byłbym trochę ostrożny.

Kuchar01
komentarz
komentarz

Co do Battlefielda to mam dziwny problem gra dobrze chodziła, ale po zainstalowaniu patcha 1.41 pokazuje się czarny ekran i po chwili powrót do pulpitu.

Niestety gra nawet na minimalnych sie zacina..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.