x-kom hosting

Toshiba s1410-304 jaka pamiec ram

wik1007
utworzono
utworzono (edytowane)

Dzien dobry stawiam pierwszy temat wiec prosze o wyrozumialosc.Mam pytanie bo mam laptopa

Toshiba satelitte 1410 - 304
procesor intel celeron 1.5
grafika Nvidia 4 440go
pamiec ram 256 mb
dysk twardy 20 gb


Mam kilka pytan zwiazane z tym sprzetem
1.czy moge powiekszyc w nim pamiec do 1 gb?? czyli 2x512?? albo jedna kosc 1gb??
2.czy bedzie na nim dzialal dysk 60gb 7200rpm?? bo jest w nim 20 gb 4200rpm
3. czy po tych modyfikacjach sprzet bedzie szybciej chodzil?

prosze o pilna odpowiedz.chce to wszystko wymienic poniewaz sprzet wolno chodzi i dysk glosno buczy a czasami sie wylacza i wyskakuje komunikat z biosu ze z powidu bledu jakiegos sprzetu operacja zostala przerwana i wiem ze to dysk bo zawsze przed staniem sie takiej zeczy buczy strasznie

z gory dziekuje za pomoc :)

DiZzy
komentarz
komentarz

1.Twoj laptop moze maksymalnie obsluzyc 512mb RAM DDR
2.Raczej tak
3.Na pewno ram i dysk powinien przyspieszyc prace komputera

Qniooo
komentarz
komentarz

[quote]czasami sie wylacza i wyskakuje komunikat z biosu ze z powidu bledu jakiegos sprzetu operacja zostala przerwana [/quote]
Możesz dokładnie podać treść tego komunikatu?

  • 2 tygodnie później...
wik1007
komentarz
komentarz (edytowane)

dzieki za odpowiedzi ,te wylaczanie powodowal dysk.wstawilem mu nowy 80gb 5400rpm.mam zamiar zmienic mu pamiec i jak bylem w salonie i pytalem sie ile moge w nim najwiecej pamieci wstawic to powiedzieli mi ze maksimum to 1gb 1 kosc wiec nie wiem co robic zeby nie kupic a nie bedzie pasowac,pieniadze by poszly na marnee.aha mam problem bo nie wyswietla mi stan baterii pokazuje tylko 100% i po godz uzyewanioa pisze bateria na wyczerpaniu i hibernuje sie co zrobic? zadnych sterownikow nie instalowalem. a gdy jest naladowana bateria i podlacze ladowarke zapala sie pomaranczowe swietelko tu gdzie jest dioda wskazujaca podlaczenie ladowarki i mryga.nic nie mozna zrobic wtedy tylko odlaczyc ladowarke wyjac i wlorzyc baterie wlaczyc lapka i poczekac chwile i dopiero podlaczyc ladowarke wtedy jest ok a jak wylacze znowu te swiatelko zapala i musze robic to ponownie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.