x-kom hosting

Problem z wieszającymi się grami

Szarwen
utworzono
utworzono

Witam
Problem zaczął się mniej więcej przed dwoma tygodniami, kiedy zrobiłem format dysku. Z początku wszystko działało świetnie, ale po jakimś tygodniu zaczęły się problemy z grafiką. Podczas grania w np. Medieval total war 2(W którego już wcześniej grałem na tym sprzęcie bez przeszkód i problemów) w pewnym momencie po prostu się zawiesił. Jednym razem wyrzucało mnie do windy z komunikatem, że wystąpił jakiś problem z grafiką, a w innym monitor nagle przełączył się na standby i całość się zawiesiła. Myślałem, że to problem z zabrodzoną obudową, więc wszystko dokładnie wyczyściłem, ale nie pomogło w ogóle. Ponadto zaczął mi się sporadycznie wieszać również windows media player. Kiedy gry po około 5 minutach od razu zaczęły się wieszać, zrobiłem kolejny format dysku. Teraz jest nieco lepiej, ale np. podczas instalacji obliviona gra nie mogła wykryć karty graficznej. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?
Z góry dziękuję.

Gość
komentarz
komentarz

Jaka masz karte graficzna? Czy instalowales sterowniki do płyty głownej i karty graf?

Szarwen
komentarz
komentarz

Ge Force 8500 GT. Do karty graficznej na pewno, ale do płyty głównej? Nie wiem, do tej pory nawet nie wiedziałem, że takie coś muszę ręcznie robić...

Netro
komentarz
komentarz

Przecież instalacje sterowników zaczyna się od sterowników chipsetu płyty głównej. Jaki masz model płyty?

Szarwen
komentarz
komentarz

Gigabyte GA-945PLM-S2. Chyba właśnie przypomniałem sobie o jednej płytce ze sterownikami, którą nie chciała się odpalić...

raazor90
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeżeli masz problem z płytką pobierz stery ze stronki: http://www.gigabyte.pl

Netro
komentarz
komentarz

http://europe.giga-byte.com/FileList/Driver/motherboard_driver_chipset_intel.exe

Szarwen
komentarz
komentarz (edytowane)

Stery wszystkie już zainstalowałem, niestety niewiele to pomogło...

almarjur
komentarz
komentarz

Może tak zaczniemy od początku.

Podaj nazwy swoich podzespołów. Zrobisz to programem [b]everest[/b]. Podaj moc i markę zasilacza(zdemij obudowę i spisz co jest na nalepce).
Masz nałożoną pastę termoprzewodzącą na procesor i kartę graficzną?? Spisz temperatury i podaj. Być może, że masz za wysokie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.