x-kom hosting

Zawieszanie komputera

Momek
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam 2 tygodnie temu kupiłem zestaw komputerowy z polecanych zestawów (za 1250 zł) drobnie zmieniony kupiony w esc.pl, i mam taki problem, komputer chodził normalnie, ale od kilku dni co jakiś czas się zacina tzn, wyłącza się dioda na myszcze, myszka i klawa nie reagują (choć klawa się świeci), słuchawki/mikrofon nie reagują, animacje na monitorze działają, czasami po kilu sekundach wszystko wraca do normy, a czasem trzeba resnąć ;/ a, korzystam z Win 7
Co to powoduje i jak naprawić proszę o pomoc :huh:

kabi95
komentarz
komentarz

[quote name='Momek' date='04 grudzień 2009 - 21:51 ' timestamp='1259959888' post='915913']
kupiłem zestaw komputerowy z polecanych zestawów (za 1250 zł) drobnie zmieniony
[/quote]
To znaczy który(są dwa)
[quote name='Momek' date='04 grudzień 2009 - 21:51 ' timestamp='1259959888' post='915913']
drobnie zmieniony
[/quote]
To podaj dokładną konfigurację

Momek
komentarz
komentarz (edytowane)

Procesor Intel Pentium Dual Core E5300 /2.6GHz, 2MB, 800MHz, BOX
Płyta główna Gigabyte EP31-DS3L /intel P31/
G.Skill 2GB (2x1GB) 800MHz CL4 PK
Dysk twardy Western Digital Blue 320GB 7200rpm 16MB cache SATAII
Karta graficzna Asus Radeon HD4670 512MB DDR3 /128bit/ DVI HDMI
Obudowa Cooler Master Elite 334 (black)
Zasilacz bequiet! PurePower L7 350W
Windows 7

Do tego stara nagrywarka Lite Ona, monitor CRD...
Nie wiem czy to ma coś wspólnego, ale czasem gdy sie zawiesza po wylaczenie monitora zaczyna dzialac, moze zbieg okolicznosc, a moze nie :(

artek56
komentarz
komentarz

Na mój gust to zdecydowanie zasilacz do wymiany bo 350W na ten komp to wydaje mi się że za mało

Momek
komentarz
komentarz

To czego w polecanych zestaw, nawet do droższych lepszych ukladów jest ten zasilacz?

Gość
komentarz
komentarz

Słyszalem, ze Radeony maja problemy z zawieszaniem myszki i klawiatury w czasie graniu w cs taki sam przyklad co Ty masz, wiec moze w systemie tez to sie pojawia, lecz w starym kompie mialem radeon x1650pro 512mb no i w cs mi sie tak zawieszal, lecz w systemie ani razu.

  • 2 tygodnie później...
Momek
komentarz
komentarz

A wiesz może jak to naprawić?

Może ktoś pomóc?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.