x-kom hosting

Problem Z Ram

IWraithI
utworzono
utworzono

Witam Mam Komputer athlon 1.6 ghz komputer otrzymałem w prezencie miał już w sobie kość DDR 512 mb 200 mhz, a że ponieważ płyta główna ma 2 (tylko) miejsca na ramy to chciałem wsadzić jeszcze z 512 i akurat od siostry dostałem DDR 512 mb z tym że 400 mhz czy te ramy mogą ze sobą współpracować ? bo jak włożyłem 512 mb 400 mhz bliżej procesora w pierwszą szynę a te 200 mhz w drugą to w systemie nie wykryło mi 1024 tylko jedne 512 a gdy sprawdzałem za pomocą EVERESTA pokazało że są podłączone obie kości. POMÓŻCIE ! plis

DiZzy
komentarz
komentarz

A te 2 kości sa tej samej marki czy sa roznej marki??? I jeżeli miales wczesniej pamiec ram 200MHz i chcesz wsadzic te co maja 400MHz to ram przystosuje sie do starych ramow i bedzie taktował nie 400MHz tylko 200MHz

IWraithI
komentarz
komentarz

te ramy były wadliwe ale itak dzieki za pomoc :)

DiZzy
komentarz
komentarz

Jak skonsultowalem sie ze swoim kolegą doszlismy do tego ze ten ram jest niekompatybilny i zebyc go wyjął,lecz nie moglem ci tego napisac na gg bo musiualem zejsc :P:P:P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.