x-kom hosting

darmowy hosting, a zarabianie w internecie

majkel_
utworzono
utworzono (edytowane)

Znacie może jakiś darmowy hosting, który umożliwia również zarabianie na stronie internetowej na nim utworzonej ?

ZooMpl
komentarz
komentarz

W jaki sposób zarabianie ?
Nie rozumiem sensu pytania

majkel_
komentarz
komentarz

Za pomocą połączenia hostingu Netshare.pl np.

ZooMpl
komentarz
komentarz

Tak

[color="#FF0000"]// Chłopie jak tylko tyle masz do powiedzenia to nie zaśmiecaj tematu zbędnymi dla innych informacjami.
// Lucider[/color]

majkel_
komentarz
komentarz

[quote name='ZooMpl' date='04 grudzień 2009 - 22:34 ' timestamp='1259962458' post='915951']
Tak
[/quote]


A jakie znasz hostingi, które się tym zajmują ?

W necie znalazłem taki artykuł dotyczący również zarabianie na hostingu http://di.com.pl/news/29696,0,100_GB_darmowego_hostingu_na_Friko_z_mozliwoscia_zarabiania.html w sumie nie wiem co o tym myśleć, czy rzeczywiście jest to skuteczny zarobek

bioevo
komentarz
komentarz

Miałem darmowy hosting na 000webhost.com, spokojnie sobie na stronce zarabiałem, z reklam Adsense.

Podobnie na polskim freehost.pl

  • 3 tygodnie później...
majkel_
komentarz
komentarz

A co myślisz o tym artykule ?

Darmowy hosting i dzielą się ze mną przychodami z reklam, moim zdaniem to całkiem dobry pomysł, ale proszę o opinię kogoś zorientowanego w tym temacie

Ok sam przetestowałem już temat i jak dla mnie hosting jest satysfakcjonujący i z tą kasą za reklamy to dobry pomysł

Podaję dodatkowo specyfikację hostingu:
* hosting o pojemności 100 GB, na którym można przechowywać do 100 projektów,
* bazy danych MySQL o pojemności do 100 MB każda (można założyć do 100 baz),
* możliwość wykorzystania na potrzeby stron ponad 20 domen,
* zaawansowany system poczty, który oferuje użytkownikowi możliwość zakładania wielu skrzynek w tych samych domenach, co adresy stron,
* zarządzanie bazami danych za pomocą phpMyAdmina,
* cron - system umożliwiający zlecanie zadań cyklicznych z określoną przez użytkownika częstotliwością,
* obsługę plików .htaccess,
* PHP 5,
* nielimitowany transfer,
* gotowe szablony i kreatory aplikacji oraz stron do uruchomienia w ramach konta: blogi (WordPress), CMS-y (Joomla, Mambo, eXtreme Fusion), sklepy internetowe (osCommerce, Zen Cart).

svmsung
komentarz
komentarz

Chyba też cba.pl ma możliwość umieszczania własnych reklam. :))

majkel_
komentarz
komentarz

A co myślisz o tym artykule dotyczącym Friko ?

necik
komentarz
komentarz

[quote name='majkel_' date='31 grudzień 2009 - 14:03 ' timestamp='1262264589' post='935791']
A co myślisz o tym artykule dotyczącym Friko ?
[/quote]
Po co ci 100GB? Załóż sobie darmowe konto na hostingu gdzie nie ma reklam i sam na nich zarabiaj :)

majkel_
komentarz
komentarz

Wiesz, ale na początek, na rozkręcenie strony w momencie kiedy w sumie nie wiem jeszcze co i jak się robi, myślę że to dobry pomysł, póki strona dopiero zaczyna działać i tak w inny sposób nie zarobię na niej

misiekUKP
komentarz
komentarz

Ja bym proponował załozyć konto na Adwords i samoemu zarządzać reklamami, nie jest to trudne a masz wszystko na własną ręke.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.