x-kom hosting

[500 zl] Cyfrowy kompakt

Magellan
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Nie jestem pewny, czy ktoś będzie w stanie udzielić mi pomocy, bo ten dział zieje pustkami, ale zaryzykuje ;)

Otóż poszukuje kompaktu w niskiej cenie. Nie mam jakichś wygórowanych wymagań, bo specem nie jestem. Aparat ma robić dobre jakościowo zdjęcia,
być wytrzymały, i w miarę prosty w obsłudze. Nie interesują mnie bajery typu dotykowy ekran czy coś w tym stylu. Preferowałbym jako źródło zasilania akumulatorek i ładowarkę, a nie baterie ''paluszki''. Zastanawiałem się nad tymi modelami, ale nie potrafię ocenić, który będzie najlepszy:

1.Canon PowerShot A480 10MP
2.Kodak M380 10.2MP
3.Sony W180 10.1MP
4.Nikon S220 10MP

[color="#ff0000"]//przenoszę do Pozostałych
//dan[/color]

  • 3 miesiące później...

maxsp2
komentarz
komentarz (edytowane)

A moze ci sie uda znaleść okazje i wyrwac cos takiego jak [url="http://qoop.pl/Foto/Aparat-SONY-Dscw320-Srebrny/"]SONY-Dscw320[/url]

Do fotek oraz nagrywania niem bedzie idelny nagrasz filmik i otworzysz bez zaciecia :) no i akumulator..

[color="#ff0000"]//a spojrzałeś na datę tematu?
//dan[/color]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.