x-kom hosting

Jaki kabel HDMI do Xboxa 360

koxus
utworzono
utworzono

Elo dzisiaj kupiłem sobie xboxa 360 i nie wiem jaki kabel hdmi dobrac wystarczy firmy hama? Full HD za 60 zł?
i co musze zrobic aby grac na monitorze z wejsciem hdmi i na słuchawki, wystaczy wpiąc obo kable?
pozdrawiam.

NowakoV
komentarz
komentarz

Do monitora powinien wystarczyć hamas.

HDMI przenosi zarówno dźwięk jak i obraz, więc jeżeli nie masz wyjścia słuchawkowego w monitorze to masz spory problem. Jest kilka rozwiązań:

1. Podłącz xboxa przez componenta i dokup specjalną przejściówkę z 2xchinch stereo męskich na mini-jacka żeńskiego. Wtedy nie będziesz używał HDMI, ale przy monitorze raczej nie zauważysz różnicy(o ile ma wejście component).
2. Puść HDMI przez amplituner Jeden kabel HDMI od xboxa do ampa, drugi od ampa do monitora. Wtedy będziesz mógł "podkraść" dźwięk z ampa.
3. Usuń plastikową obudowę z kabla component, który dostałem z xboxem, żeby mógł się zmieścić obok HDMI, dokup przejściówkę z pkt1 i wtedy możesz używać i HDMI i słuchawek, bez kupowania amplitunera.

koxus
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzięki za pomoc, mam wyjscie na sluchawki
a wiesz może czemu zakładając konto na xbl wpisuje maila haslo i nie moge się zalogowac?
i czy konto załozone 7 miesięcy temu i grane w gta IV na pc będzie miało free golda?
bo na to moge wejsc ale silver jest napisane

Edit:
gdzie lepiej zakładac konto?
przez konsole czy przez PC na http://www.xbox.com/en-US/ ?

NowakoV
komentarz
komentarz

Hmm...Ja zakładałem przez konsolę, odpuść sobie to z PC i załóż nowe. I zarejestruj się na UK.
Nie pamiętam, żebym miał jakieś kłopoty, a golda chyba trzeba było aktywować, nie wiem czy od razu go się ma.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.