x-kom hosting

Problemy z Toshibą SP6000

Wyrzynacz
utworzono
utworzono

Okolo 2 miesiecy temu kupilem urzywanego laptopa toshiba sp 6000 jednak jest z nim cos nie tak a dokladnie z jego karta graficzna np. gdy wlaczam starcrafta albo diablo 2 gra nie jest na calym ekranie tylko na jego czesci gdy jest jakas szybka akcja kolory wariuja itd. sa dwie rozdzielczosci pulpitu jest do wyboru 1024 na 768 pikseli natomiast druga zle dziala nie tak jak powinna wiec z niej nie korzystam mysle ze to z powodu karty graficznej ale nie jestem pewien jezeli ktos sie na tym zna niech napisze jak zrobic zeby komputer dzialal dosyc normalnie szukalem sterownikow w internecie ale nie znalazlem wiec urzywam tych ktore zainstalowal mi windows XP

Jeszcze jest drugi problem komputer nie dziala z taka szybkoscia jak powinien czasami na winampa trzeba czekac okolo 10 sekund

Jezeli ktos wie jak to naprawic niech napisze mi na email albo tutaj.

Dzieki :)

  • 2 tygodnie później...
motomaniac
komentarz
komentarz

witam. mam taka sama toshibe i tez potrzebuje sterowników. sciagnalem z tej stronki co podales(ja szukalem caly dzien). tylko nie za bardzo wiem co mam dalej z tym zrobic. rozpakowalem a folder zawiera pliki o rozszerzeniu .dl .hl .cnt .sy .ex i 2 pliki: wykaz zabezpieczen i informacje instalatora. z gory dziekuje za pomoc.

kwachu1992
komentarz
komentarz

to, że winamp czasem zamula to może być przyczyna zapchanego dysku jak i małej ilości pamięci ram. 256 mb to nie tak dużo a o ile się nie mylę xp optymalnie wymaga 512 mb

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.