x-kom hosting

Problem z montażem RAM

don
utworzono
utworzono

Witam, mam pewien problem z jedną kością RAM-u. Mianowicie kupiłem pamięć OCZ 4GB DDR II 800 Titanium EPP CL4-4-4 (2 x 2GB) i w miejsce starej (tj. RAM DDR2 2x 512MB PC5300 667MHz GeIL Ultra CL3), wpiąłem nowe, po czym pojawił się błąd. Po uruchomieniu ponownie komputera wydał on ze speakerów dwa długie dźwięki o zmiennym natężeniu po czym monitor zaczął mrugać a komputer nie ruszył dalej :/. Zrobiłem już update biosu do najnowszej, ale i to nie pomogło. Wiem że moja płyta główna działa sprawnie gdyż jedna z tych kości działa bez problemu, natomiast jak wpinam tą "wadliwą", komputer się nie włącza, ani też nie wydaje żadnego dźwięku. Bardzo proszę o pomoc bo sam już nie wiem co z tym zrobić. Tak jak mówiłem dzisiaj dostałem tę pamięć i wolał bym żeby nie okazała się od razu uszkodzona :|

TmkPt
komentarz
komentarz

Wpinaj po kolei tą kostke do wszystkich slotów. JEDNA NA RAZ. Jesli nie ruszy na zadnym a na drugiej chodzi to pamiec do wymiany.

Edit: Umyj styki kostki delikatnie spirytusem. Czystym. Moze cos sie zabrudziło. Nieraz pomaga.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.