x-kom hosting

Microsoft XBOX

hugo2333
utworzono
utworzono (edytowane)

witam chcialbym sie dowiedzieć szczegółowych informacji o Xbox tym pierwszym. Otóż
-Czy każdy Xbox ma dysk twardy?
-Czy jest mozliwosci przegladania internetu oglodania youtube i tam innych bzdetów?
Proszę o pomoc
-Jaką rozdzielczość posiada Xbox?

Naprawdę proszę pomocy... Zamierzam kupic tą konsole ale nie jestem wszystkiego pewny..

Danyyy
komentarz
komentarz

http://pl.wikipedia.org/wiki/Xbox prawie wszystko opisane :) jesli chodzi o Youtube to nie wiem niech sie wypowie ktos kto ma/miał tą konsole :) ale skoro idzie wgrac OS linuks to i pewnie idzie oglądac takie rzeczy :)

hugo2333
komentarz
komentarz

[quote name='Danielosław' date='02 grudzień 2009 - 17:07 ' timestamp='1259770027' post='914398']
http://pl.wikipedia.org/wiki/Xbox prawie wszystko opisane :) jesli chodzi o Youtube to nie wiem niech sie wypowie ktos kto ma/miał tą konsole :) ale skoro idzie wgrac OS linuks to i pewnie idzie oglądac takie rzeczy :)
[/quote]
Dzięki wielkie ;) jedno pytanie jescze mam. Czy na przerobionej konsoli można grać na xbox live?? bo gdzieś czytałem że nie...

Danyyy
komentarz
komentarz

dostaniesz bana za przerobioną konsolę,nawet jeśli gra jest oryginalna. wiesz prawde mówiąc po co przerabiac? :) gry są tanie, 10-15 zł na allegro pełno tego :) a i live bedzie chodził :)

NowakoV
komentarz
komentarz

1. Nie każdy. Ale to pewnie już wiesz z wiki
2. Nie ma takiej możliwości. Masz tylko dostęp do facebooka i twittera.
2,5. Nie słyszałem o linuxie na xboxie Dany. Skąd takie info?
3. 1080i największa obsługiwana, ale większość gier jest w 720p robionych.
4. Przerobienie konsoli jest niezgodne z prawem. Tracisz wtedy gwarancję i możesz być pociągnięty do odpowiedzialności karnej w skrajnych przypadkach. Nie warto. Nie stać cię na gry = nie kupuj konsoli. Na PC są tańsze. Granie na XBL jest możliwe, ale bardzo ryzykowne. Jest duża szansa na bana. Ostatnio ok. 1,5mln konsol zostało zbanowanych.
5. Dany, nie wiem skąd wziąłeś takie ceny gier :P Chciałbym móc za tyle kupować :D
Stare, przeciętne gry używane można dostać za 30-50zł.
Nowsze lub lepsze od 50-100zł.
Gry używane z ostatnich kilku miesięcy 100-140zł.
Nowości używane 140-160zł
Nowości w folii >160zł

hugo2333
komentarz
komentarz

Dzięki za pomoc. Bo w wielu używkach... (jak da sie zauważyć że nówek juz nie sprzedają), Na allegro nie jest napisane czy konsole posiada dysk czy też nie. ;/ i to jest pewien problem bo pewnie wszystkie oryginalne konsole owego dysku nie posiadają. Głównie kupuję tą konsole dla Far Cry, Fable, Halo2 i pare innych tytułów. Zależy mi na graniu na xbox live. 'NowakoV' domyślam się że ty takową konsole posiadasz więc co jescze mogłbyś mi o niej powiedzieć. Jak ją włączam jak to wygląda co moge robić itp...

[color="#FF0000"]// Nie cytuj całych postów jeden pod drugim.
// EvilKillaruna.[/color]

Danyyy
komentarz
komentarz

NowakoV z całym szacunkiem po pierwsze :

[quote] Linux - istnieje kilka dystrybucji tego systemu operacyjnego przeznaczonych na Xboksa, obsługa za pomocą pada lub dołączonej klawiatury i myszy [/quote]


Po drugie :

Chodzi o X-boxa tego pierwszego, nie 360 :) a info o linuksie wziałem z linku do wikipedii który podałem :)


a ceny gier no rózne :) moze przegiąłem z tym 10-15 zł bo za to kupi jedynie hugo albo cos chyba ze cos lepszego okazyjnie ale za 30 zł juz jest kilka ciekawych gier : http://www.allegro.pl/5982_gry.html lista jest i ceny są rózne ale mysle ze Twoje ceny NowakoV były od gier na 360 :)

hugo2333
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='Danielosław' date='03 grudzień 2009 - 20:46 ' timestamp='1259869583' post='915282']
NowakoV z całym szacunkiem po pierwsze :




Po drugie :

Chodzi o X-boxa tego pierwszego, nie 360 :) a info o linuksie wziałem z linku do wikipedii który podałem :)


a ceny gier no rózne :) moze przegiąłem z tym 10-15 zł bo za to kupi jedynie hugo albo cos chyba ze cos lepszego okazyjnie ale za 30 zł juz jest kilka ciekawych gier : http://www.allegro.pl/5982_gry.html lista jest i ceny są rózne ale mysle ze Twoje ceny NowakoV były od gier na 360 :)
[/quote]
To wiem kupiłem już nawet jeden z mocih najwiekszych cełow fable the lost chapters - 37 zł.
Czyli NowakoV mówisz o x 1 czy x360 bo nie jestem pewny czy gry na xbox1 mają rozdzielczosc HD.

NowakoV
komentarz
komentarz

Lol...tak mówiłem o 360. sorry za pomyłkę.

Tak, na xboxie da się zainstalować linuxa i różne inne mody. On jest prawie jak komputer. Dysk możesz sobie wmontować jaki chcesz, wchodzi tam zwykły komputerowy. Ceny gier też są sporo niższe. Może nie 10-15, ale 50 to max za świetne tytuły.

Więcej nie powiem, bo x1 nie miałem - grałem tylko parę razy u kumpla.

hugo2333
komentarz
komentarz (edytowane)

acha czyli nie dowiem sie o rozdzielczosci ;/
Jescze gdzieś czytałem że na xbox chodzą gry z xbox 360 tylko ze z gorszaaa grafika. Czy to prawda??

NowakoV
komentarz
komentarz

Nie prawda.

Ale za to część gier z x1 działa na 360, więc rozpatrz też kupienie tej konsoli...

hugo2333
komentarz
komentarz (edytowane)

Acha. NowakoV pisałeś jeszcze(wtedy co sie odnosiles do x360), że nie wszystkie posiadają dyski. Więc co z x1 tam mają wszystkie po 8-10 gb czy nie?

[quote name='hugo2333' date='04 grudzień 2009 - 20:47 ' timestamp='1259956074' post='915853']
Acha. NowakoV pisałeś jeszcze(wtedy co sie odnosiles do x360), że nie wszystkie posiadają dyski. Więc co z x1 tam mają wszystkie po 8-10 gb czy nie?
[/quote]
????

NowakoV
komentarz
komentarz

Nie wiem. Mój kumpel miał dysk 80gb. Ale czy każdy xbox miał nie mam pojęcia.

Cold
komentarz
komentarz

Każdy xbox ma dysk twrdy zależnie od wersji 8Gb lub 10Gb.
[b]NowakoV[/b] skoro miał 80Gb to musiał być 360 lub przerobiony xbox1 ;)

hugo2333
komentarz
komentarz

dzięki Bananovy ;)

A gry na iXa 1. W jakiej rozdzielczości są robione??

[quote name='hugo2333' date='07 grudzień 2009 - 21:12 ' timestamp='1260216743' post='916764']
dzięki Bananovy ;)

A gry na iXa 1. W jakiej rozdzielczości są robione??
[/quote]
???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.