x-kom hosting

Artefakty, migający ekran..

Insua
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam problem od jakiegoś czasu przy próbie załączenia komputera na monitorze pojawiają się paski obraz staje się zarysowany ( tryb awaryjny wchodzi normalnie ) przy kilku próbach udaje się załączyć komputer, lecz w ostatnim czasie po załączeniu komputera wszystko mi się wiesza i monitor zaczął migać (włącza się i wyłącza ) czekam na jakieś sugestie i opinie

pozdrawiam

Wielki.M
komentarz
komentarz

Witam!

Ciężko tak diagnozować... może być karta (uszkodzenie, przegrzanie lub sterowniki), może być zasilacz...

Napisz dokładnie jaki masz config, od kiedy to się dzieje itp.

A43vil
komentarz
komentarz

Może to być wina nie podpiętego dodatkowego zasilania.
Zrób tak jak mówi kolega wyżej.

Insua
komentarz
komentarz

a więc tak Procesor Core 2 Duo E6300 1.86GHz , Karta Graficzna GeForce 7600GT 256MB DDR3/128bit , Płyta Główna Gigabyte GA-P35C-S3 , dzieje się to już od ponad 2 tygodni , a zdarza się to dziennie jakby nie powiedzieć cały czas

awerd
komentarz
komentarz

A zasilacz?

Insua
komentarz
komentarz (edytowane)

230v 50Hz acar sl , za każdym razem gdy się pojawi uszkodzenie monitor się wyłącza czarny obraz i trzeba resetować aż do skutku i wejdzie

Gość
komentarz
komentarz

230V - napięcie, podaj moc zasilacza w Watach - W, ale po samej nazwie to no-name jakby nie patrzeć, a procek możesz wymagać lepszego i jakieś tam problemy powoduje.

Insua
komentarz
komentarz (edytowane)

co to może być , bo na razie nie dostałem konkretnej odpowiedzi, tylko osoby które zadają dziwne pytanie np. ile watów ma zasilacz, to nie ma żadnego wpływu z działaniem komputera

Wielki.M
komentarz
komentarz

Hej!

Ma znaczenie ile W i jaka marka - pytamy się dokładnie, bo właśnie stawiamy, że przyczyna może być wadliwie działający zasilacz.

ps. podkręcałeś tą kartę?

  • 2 tygodnie później...
Insua
komentarz
komentarz (edytowane)

karty nie podkręcałem, 300W ma zasilacz

Nie był to zasilacz , tylko karta graficzna :D
temat można zamknąć

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.