x-kom hosting

[Rozwiązany] Problem z hp deskjet f2480

rączka
utworzono
utworzono

Czy ktoś ma urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet f2480? Wczoraj to kupiłam i mam problem ze skanowaniem. W instrukcji napisali, że mam mieć HP Photosmart i potem wybrać funkcję Skanowanie. Ściągnęłam to ze strony hp, ale nazywa się HP Photosmart Essential. Nie ma tam funkcji Skanowanie, tylko są do jakiejś obróbki zdjęć i takich tam. Nie wiem, czy w ogóle ściągnęłam to co trzeba. Już zwątpiłam, bo od 3 godzin ściągam wszystkie aktualizacje, sterowniki i coś tam jeszcze, no i drukuje mi bardzo ładnie, ale nie skanuje. Czy ktoś może wie, co mam zrobić? :(

dar55
komentarz
komentarz

[quote] Pełne oprogramowanie i sterowniki HP Deskjet[/quote] z http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareList?os=228&lc=pl&dlc=pl&cc=pl&product=3811337&lang=pl
jak zainstalujesz jest Centrum obsługi HP i masz tam skanowanie

  • Dobra wypowiedź 1
rączka
komentarz
komentarz

No i teraz jest ok :)
Dzięki za pomoc

  • 4 tygodnie później...
asko15
komentarz
komentarz

Witam.


Od kilku dni mam urządzenie wielofunkcyjne HP F2480 :(. Zainstalowałam je zgodnie z instrukcją, ale tak, jak autorka tematu nie mogłam skanować. Zainstalowałam więc 'Pełne oprogramowanie i sterowniki HP Deskjet' o których mowa powyżej i tak właściwie nadal nic z tego nie wynikło.
Wczoraj odkryłam, że mogę skanować dokumenty przez 'Panel sterownia' -> 'Skanery i aparaty fotograficzne'. Niby wszystko jest OK i mogę skanować w ten sposób, ale nie mam pojęcia, dlaczego kiedy otwieram skrót 'Centrum obsługi HP' (zainstalowany automatycznie) to wyświetla mi się strona z czarnym tłem... Miałam nadzieję, że wszystkim, co związane z tym urządzeniem będę mogła sterować z tego właśnie centrum obsługi, ale nie mogę :(. Czy ktoś wie, jak rozwiązać ten problem?

Z góry dziękuję za pomoc.
Ania

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.