x-kom hosting

PS 3`a telewizor

Karol0211
utworzono
utworzono

Cześć.
Chcę sobie kupić pley'a tylko mam problem z telewizorem. Jaki wybrać? Musi to być jakiś z full hd? Czy może to być jakiś zwykły do 500zł? Bo nie mam miejsca w pokoju na tv 32 cale, a też nie chcę żeby tv był drogi bo trochę mi szkoda pln :D:D
Chyba, że polecacie xbox'a?

Gość
komentarz
komentarz

http://allegro.pl/item831359144_telewizor_sony_wega_kv_32cs71k_stolik_jak_nowy.html
Hmm myśle że taki,będzie OK.Nie jest to LCD ale jakość obrazu jest w miarę porządna,kumpel ma owy i na ps2 gry ładnie wyglądają nawet.

qnick
komentarz
komentarz (edytowane)

Po 1. Nie słuchaj ludzi którzy mówią kupuj ps3 bo ma cella, blureja i jest pr0, albo kupuj Xboxa bo sam mam i polecam jest supcioooo. Sam wybierz przeglądając excusivy, tematy na forum, możesz ewentualnie sprawdzić który pad ci lepiej leży w dłoniach. Z obu konsol będziesz zadowolony.
Po 2. Nie ma co kupować ps3 ani Xa jeżeli nie masz odpowiedniego TV. Na zwykłym kineskopowym lub kiepskim lcd stracisz bardzo wiele. Możesz kupić jakiś 720p, chociaż wiadomo - najlepiej będzie 1080p. I serio nie kupuj najtańszego. Przejdź się do MM i sprawdź różnicę pomiędzy najtańszym a droższym modelem. Prawdopodobnie będziesz wolał wysupłać dodatkowe kilka stówek.
Po 3. Jeżeli TV będzie używany do gier, to zasada jest mniej więcej taka - im większy tym lepszy (bez przesady oczywiście). Przy oglądaniu filmów oczywiście może trochę wkurzać latanie wzrokiem po ekranie czytając napisy. Na 32' można grać zupełnie komfortowo nawet z odległości 3 metrów, natomiast na 26' będziesz siedział z nosem przy ekranie - sam sprawdziłem i zdecydowanie odradzam.

EDIT: Telewizor, który polecił kamilg to przykład czego nie kupować. kamilg pomiędzy ps2 a 3genami jest "delikatna" różnica i na przyszłość nie dawaj ludziom rad które można o kant d*** potłuc

Karol0211
komentarz
komentarz

aha, więc będzie trzeba pomyśleć na dobrym TV ..
ehh ... coraz mniej podobają mi się te konsole :/

djkraszinio
komentarz
komentarz

no xbox 360 i ps3 są to konsole HD czyli przystosowane właśnie do telewizorów lcd lub plazmowych po za tym zanim kupiłem sobie plazmę to grałem na zwykłym kineskopowym TV i powiem że nie dość że jakość obrazu była kiepska to jeszcze w połowie gier nie dało rady przeczytać napisów bo była zbyt małą rozdzielczość więc jeśli xbox 360 albo ps3 to tylko jak masz jakiś TV przynajmniej HD READY


PS. qnick ps3 i xbox 360 to nie są konsole trzeciej generacji tylko już 7 :)

Karol0211
komentarz
komentarz (edytowane)

aha, a ja mam lcd 32 cale tylko on nie ma HD ;/
da rady pograć?:D A czym różni się slim od zwykłego pley'a? Słyszałem, że slim to shit... prawda?


aha, a jak już kupować to z jakim dyskiem 250gb, czy mniejszy?
i kupować od razu z grami, czy kupić bez i dokupić grę taką jak będę chciał? CO się bardzij opłaca? Zależy mi na UFC 2009 :D najbardziej i dla tego chce kupić pley'a :D

  • 3 tygodnie później...
Tursonik
komentarz
komentarz

SLIM ma w większości przypadków większy dysk (250GB), jest dużo mniejszy. Poczytaj w necie...

Wydaje mi się, że najlepiej z grami lub z grą od razu. Są okazje, że cena z grami nie różni się dużo do konsoli bez gier.

konrad14d
komentarz
komentarz

jeżeli chodzi o tv to są LG full hd 21 albo 22 cale nie pamiętam konkretnie - oczywiście z samej konsoli wyciśniesz bardzo mało aczkolwiek 2 post porostu mnie rozwalił - telewizor z tamtej epoki do ps3 ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.