x-kom hosting

(~250zł) Urz.Wielofunkcyjne do domu

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam problem w wyborze drukarki atramentowej do domu, nie wiem co wybrać Canon,Hp,Epson,Lexmark ? Aktualnie mam Hp D1460, która cały czas wywala błąd czarnego tuszu i po otworzeniu jej i zamknięciu około 10 razy problem ustaje. Mam po prostu dość bawienia się przy każdej stronie w otwieranie i zamykanie drukarki.
Co polecicie mi w cenie do 250zł ( najlepiej jak by było urządzenie wielofunkcyjne, tanie w eksploatacji .Drukuje dużo , nawet bardzo dużo (miesięcznie z 200-300 stron) Skaner mam osobno ale urządzenie przyda się do kserowania bez komputera.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja polecam Lexmarka bo to dobra firma wg mnie.

[color="#FF0000"]//takie polecanie ma być ostatni raz, podajesz model + argument[/color]

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

a konkretnie jaki model ?

Psycholandia
komentarz
komentarz

ja ze swojej strony mogę polecić: Canon Pixma MP 140: http://www.ceneo.pl/964302 , cena znacznie niższa od tej którą podałaś, ale myślę, że im niżej tym lepiej, w momencie kiedy polecany, tańszy sprzęt spełnia swoje wymagania. Do plusów podanego przeze mnie urządzenia można zaliczyć szybkość pracy, dobre odwzorowywanie kolorów, łatwość w użyciu, dobrą jakość wydruku/skanowania i kopiowania. Niestety drukarka do najcichszych nie należy, ale też głośność nie jest przerażająca.

Gość
komentarz
komentarz

a jak jest z tuszami w tej drukarce, są osobno żółty, niebieski, czerwony czy w jednym zasobniku ?

Psycholandia
komentarz
komentarz

- głowica z tuszem czarnym - PG-30
- głowica z 3 tuszami kolor - CL-31

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

A jakie polecicie modele HP ?
Co sądzicie o lexmarkach ? Ktoś posiada urządzenie tej firmy ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.