x-kom hosting

Słuchawki do gier do 300zł.

Gość
komentarz
komentarz

1. Tak, będzie bezproblemowo działał z Twoją płytą. Przy poprzedniej konfiguracji mój STX był zamontowany w taki sposób, myślę że powinno Ci to wyjaśnić sposób montażu karty: http://www.techfanatyk.net/wp-content/uploads/2009/7/stx/10.jpg

2. Nie. Doświadczenie z kart graficznych to tak jak pisałem - zerowe pokrycie w kwestii kart dźwiękowych. Jeśli DX by staniał, inne karty również.

rafi1133
komentarz
komentarz

OK. Dzięki

eSeM
komentarz
komentarz

razery moze i troche przereklamowane ale generalnie sa naprawde mega dobre pod katem grania, no i wiadomka stajnia steelseries (poelcam model siberia)

Maku
komentarz
komentarz (edytowane)

@up
Moze sa dobre dla Ciebie.To jest BARDZO przereklamowany sprzet i nie umywa sie do sennheiserow,akg czy koss'ow.
Poczytaj w polecanych co jest napisane o sluchawkach "gejmerskich".I jesli dla ciebie sa "bardzo dobre" pod katem grania to chyba nigdy nie uzywales sluchawek z firm podanych wyzej.

Edytowane przez Maku
Gość
komentarz
komentarz

[quote name='eSeM' date='28 listopad 2009 - 12:35 ' timestamp='1259408147' post='911587']
razery (...) no i wiadomka stajnia steelseries (poelcam model siberia)
[/quote]


Zapraszam do lektury: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=135309&st=0
O pierwszym poście z Polecanych nawet już nie wspomnę.

Maku
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='rafi' date'00 ' timestamp='1259411609' post='911642']
Po prostu zrozumcie, że takiemu nie przemówicie do rozsądku.

Z góry mówię, że posiadam słuchawki, które uważasz za bardzo dobre, a dokładnie 4H (załóżmy, że to 5H, bo zapewne i tak nie poczuć różnicy).
Jak już mówił Gani słychać tutaj rywali na walku. Często stoję na respie, a już wiem czy przeciwnicy kierują się na A czy B. Coś wspaniałego. Dodatkowo dostałem już bana na 28 serwerach z posądzeniem o WH. Po prostu bez żadnych wspomagaczy za pomocą słuchawek SS po prostu widzę przez ściany. Idealnie pozycjonują rywala, Po prostu jak typek skacze za ścianą to dzięki opcji up-down potrafię przewidzieć jak wysoko. Może teraz przejdźmy do muzyki. Słuchawki wspaniałej firmy SS zastąpią Ci najlepsze kolumny. Ja ostatnio kupiłem super drewniane Logitechy, które zasłaniały mi całą ścian. Szkoda, że nie zakupiłem szybciej słuchawek. Po prostu one dają takiego powera, że jak włączę je na full, to muzyka rozlega się po całym mieście. I w dodatku te bassy, nie potrafię rozróżnić czy ktoś bije mnie po głowie czy to właśnie świetne 5h! I dodam, że to wszystko bez karty dźwiękowej. Tylko podłączyłem ten wspaniały sprzęt to USB - jest lepszy nawet od Xonara DS. I jeszcze te spaniałe mikro - mam je schowane w obudowie (tu popatrz jaką technologię wykorzystano), mówię szeptem, a i tak wszyscy mówią mi abym uciszył mikro choć mam już na 1. kresce. I te świetne opakowanie - jednym ruchem możesz je otworzyć. Jednak pamiętaj że potrzebny jest do tego sprzęt o wartości słuchawek. I te wspaniałe napisy na podgłaśniaczu - prawie w ogóle się nie zmazują! I ten super gruby kabel - wytrzyma przeciążenie z rzędu 563 G.
Nic dodać nic ująć. Bez zastanowienie bierz 5h. Cena mówi sama za siebie - co droższe to lepsze. I w ogóle widziałem jak f0rest pykał na tych słuchawkach - przecież chyba coś to znaczy. Prawie wszystkie drużyny na WCG - nawet chińskie ich używały. Coś wspaniałego.
I jeszcze zapomniałem dodać, że w opakowaniu znajdowała się naklejka SteelSeries 4gamers.

Siberie różnią się tylko kształtem - są wygodniejsze i bardziej podatne na zniszczenie.

I nie słuchaj Ganimadeusa i KruQ. Oni specjalnie wmawiają takie tandetne słuchawki. Przecież to AKG to jakieś chińskie wyroby, nonameowa firma. Tak samo z senkami, które od miesiąca zajmują się produkcją słuchawek. Ja dobrze wiem, że KruQ sam w domu używa 5H. On tylko specjalnie tak mówi, bo nie chce żeby ktoś był lepszy od niego. Wciska jakieś gówna i miesza nam w głowie. Napis 4gamers oznacza to czego potrzebujesz - profesjonalnych słuchawek do gier.

[/quote]
Post z wiaderka.Masz najlepsze sluchawki,jestes najlepszym znawca a akg to chinskie noname.Po co ci inne sluchawki?

Edytowane przez Maku
rafi1133
komentarz
komentarz (edytowane)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia ;)

Edytowane przez -=Rafi=-
xaxa
komentarz
komentarz

Jeżeli twoim zdaniem to ironia to nie potrafisz jej stosować.

rafi1133
komentarz
komentarz

Jeśli nie wiesz o co chodzi to nie musisz się wypowiadać.

xaxa
komentarz
komentarz

Rozdwojenie jaźni? [quote] Użytkownik rafi dnia 00 napisał[/quote][quote]-=Rafi=- [/quote]
Robisz z ludzi idiotów czy jak? Pierw się pytasz jakie słuchawki mają Ci ludzie polecić, a później na wiaderku piszesz pierdoły o jakich głowa mała, a następnie zasłaniasz się pod pretekstem ironii.
[quote]I nie słuchaj Ganimadeusa i KruQ. Oni specjalnie wmawiają takie tandetne słuchawki. Przecież to AKG to jakieś chińskie wyroby, nonameowa firma. Tak samo z senkami, które od miesiąca zajmują się produkcją słuchawek. Ja dobrze wiem, że KruQ sam w domu używa 5H. On tylko specjalnie tak mówi, bo nie chce żeby ktoś był lepszy od niego. Wciska jakieś gówna i miesza nam w głowie. Napis 4gamers oznacza to czego potrzebujesz - profesjonalnych słuchawek do gier.[/quote] Tym bardziej, że te zdania stwierdzają iż większość się nie zna, a ty zjadłeś wszystkie rozumy.
Jak tam chcesz: "SteelSeries FTW"...

rafi1133
komentarz
komentarz

Jezu, znajdź inny post w którym tak zachwalam SS. I nie rób z siebie idioty, bo czytając to nawet 10-latek wywnioskowałby, że pisałem celowo pierdoły.

Ja najczęściej polecam słuchawki AKG/KOSSY/SENKI, a na tym forum chciałem się poradzić ludzi, którzy są bardziej doświadczeni w tych sprawach. Bo czasami jak widzę, te tematy na =w=, to aż mnie skręca żeby nic nie napisać, choć są tam więksi znawcy (KruQ only).

Maku
komentarz
komentarz

Kruq nie ma pojecia o sluchawkach.

rafi1133
komentarz
komentarz

A z czego wysnułeś takie wnioski?

Maku
komentarz
komentarz

Poleca zestaw karty + sluchawki ktory ze soba nie bedzie dobrze wspolpracowal badz jedna rzecz bedzie blokowala druga.Kupywanie gamera i hd555 to zly wybor,lub KOSS UR40 na integre.Stad moja opinia o tym czlowieku.

Gość
komentarz
komentarz

[quote]A z czego wysnułeś takie wnioski? [/quote]

Jeśli ta osoba poleca na goło Gamera + 555 to takie wnioski są oczywiste. Także Maku i xaxa, mimo ostrych reakcji, mają rację.

KruQ
komentarz
komentarz (edytowane)

Maku, nie mówię ze się nie znasz, bo widzę że masz pojęcie o słuchawkach, ale nie pisz za przeproszeniem pierdół.

Znajdź mi cholera, choć jeden post gdzie ja polecam hd 555 do xtreme gamer ! Błagam Cię człowieku, nie pisz bajek które sobie sam dopowiadasz. Akurat hd555 zdecydowanie odradzam, szczególnie do samej karty dźwiękowej, bo bez wzmocnienia te słuchawki grają beznadziejnie, nic wtedy nie prezentują oprócz zalewającego 'bum prum bum', hd485 są 100x lepszym wyborem. No ale fajnie, dowiedziałem się właśnie że polecam hd555 :blink: , dzięki za uświadomienie 'miszczu' ;) No chyba że mówisz o temacie(chyba jedyny temat gdzie je polecam) gdzie polecam je osobie, która nazywa kossy ur40 kompletnym szajsem, bo nie mają basu, dla osoby o takim wyrafinowanym słuchu, hd555 są świetnym wyborem, bo mają dużo basu. No ale myślałeś że będziesz fajny, bo się z kogoś pośmiejesz nie przedstawiając sytuacji, pewnie Cię zaskoczyłem i zawiodłem że się odezwałem.

Kolejna Twoja bajka, ja nie polecam Xtreme Gamer, bo za praktycznie tą samą cenę masz sporo lepszego Xonara DX, chyba że komuś zależy jedynie na grach i kompletnie olewa muzę, a Xtreme Gamer ma do dostania w niższej cenie niż xona dx, wtedy niech kupuje. Twoim zdaniem może być X-fi gamer lepszy, moim Xonar jest dużo lepszy, możesz mieć swoją opinię i nie krytykuję Cię za to, ale proszę o trochę kultury i nie opowiadanie bzdur.

Ur 40 najczęściej polecam do karty dźwiękowej, gdy ktoś ma integrę to zazwyczaj piszę żeby autor tematu dokupił sobie w przyszłości jakąś kartę dźwiękową, bo integra ogranicza Kossy, choćby SoundBlaster Audigy jak nie będzie miał więcej funduszy. Dzisiaj pierwszy raz wszedłem na =W= od 3 dni, miałem kupę tematów do nadrobienia i się bardzo spieszyłem, być może pisałem nie wszystko co trzeba. No ale faaaaajny jesteś, tak mi pojechałeś że szok :)


A co do wypowiedzi Rafiego, Rafi pisał tak specjalnie żeby zmyć autora, szkoda Maku że nie pokazujesz całego tematu, no ale tak to będziesz jeszcze fajniejszy, bo nikt nie zobaczy że nie pokazujesz o co chodzi i nie dowie się czemu tak napisał, a pośmieją się, prawda ?
Już tłumaczę, autor tematu chciał koniecznie słuchawki "for gamers", mimo wielokrotnego tłumaczenia, że to jest całkowicie przereklamowany produkt zupełnie nie warty swojej ceny, autor tylko wypominał osobom o takim zdaniu że nie mają pojęcia o e-sporcie, słuchawkach itd. Skoro stał się wulgarny, to tekst Rafiego był łatwym sposobem na zachęcenie go do zakupienia swoich wymarzonych steelseriesów i żeby facet dał sobie spokój. No ale gdy pokazałeś Maku tylko ten post i nie opisałeś sytuacji, to znowu pomyślałeś "hehe, ale ja to jestem śmieszny chłopak, tamte głupki na pewno tu nie przyjdą i nikt się nie dowie że wypisuję bajki, a inni użytkownicy forum pośmieją się dzięki mnie :D "

Pewnie przed tym postem Twoje ego wzrosło +10, bo się z kogoś z kimś pośmiałeś, a teraz gdy się okazało że wypisujesz bzdury, ego -20, co ? :(
No, chyba że naprawdę Twój poziom czytania ze zrozumieniem stoi na tak żenującym poziomie(w co wątpię), gratuluję w takim razie "inteligencji".

Przy okazji chciałem tylko powiedzieć, że pozdrawiam użytkownika EvilKillaruna za swoją wiedzę w temacie, [u]i przede wszystkim[/u] - umiejętność kulturalnego i jasnego przekazu tej wiedzy :P Zresztą z której kiedyś sam skorzystałem, kierując się przy zakupie słuchawek, kiedy to jeszcze nie miałem zbyt dużego pojęcia w temacie. Dziękuję ;) Oczywiście nie dziwię, że na razie podziela poglądy Maku, gdyby ktoś pisał o kimś takie bzdury, też pewnie moje zdanie o takiej osobie byłoby podobne, po tym poście mam nadzieję że się zmieni.


Pozdrawiam wszystkich ogarniętych użytkowników forumpc, KruQ :)

Edytowane przez KruQ
Gość
komentarz
komentarz

[quote]Oczywiście nie dziwię, że na razie podziela poglądy Maku, gdyby ktoś pisał o kimś takie bzdury, też pewnie moje zdanie o takiej osobie byłoby podobne, po tym poście mam nadzieję że się zmieni.
[/quote]
Jeśli prawdą jest to co piszesz wyżej, a sądząc po merytoryce - jest, to i nie mylisz się, bo właśnie się zmieniło. Jest to dokładny opis tego z czym sam walczę a co kwitnie masowo na np. PCLabie, także myślę że należą Ci się moje przeprosiny za przedwczesny i zbyt pochopny osąd.


[color="#FF0000"]A teraz tak profilaktycznie, aby było miło, ładnie i przyjemnie, a przede wszystkim - aby uniknąć jednego wielkiego rantu który zaczyna się tu kroić - Panowie przerzucą się na PW gdyby któryś chciał jeszcze kontynuować wątek w takim kierunku.[/color]

Maku
komentarz
komentarz

Zapewne przeszkadza Ci to ze na przekor Tobie polecam innym Gamera a nie Asusa tym samym krytykujac ta karte.Tak,jest tak gdyz forum =w= to w 95% pytania forumowiczow o sluchawki tylko i wylacznie pod counter strike.Napisalem Ci kilka dni temu skad mam takie a nie inne zdanie ale jak widac wolisz sie klocic.Co do polecania sluchawek.Chyba dosc czesto sie spieszysz gdyz polecasz na integre sluchawki bez zaznaczenia faktu ze forumowicz moze byc rozczarowany.Byc moze polecajac te HD555 i gamera to byla ironia bo czesto w ten sposob piszesz swoje posty.Ja zapewne nie rozumiem twojej ironii albo rozumiem ja inaczej.Zdaj sobie sprawe ze wiekszosc tamtejszych uzytkownikow to mlodsi od nas gracze ktorzy odbiora to identycznie jak ja.Nawet jesli ktos sie upiera na "gejmerskie" sluchawki.Wyraz swoje opinie i zostaw temat a nie piszesz "ok kup siberie one sa najlepsze".

Gość
komentarz
komentarz

[color="#FF0000"]Ostrzegałem. Wątek w takim układzie zamykam, a za zignorowanie [b]wyraźnej adnotacji o kontynuowanie sporu na PW[/b] Maku dostaje ostrzeżenie. Jest wiele rzeczy których nie lubię, a jedną z nich jest ignorancja.[/color]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.