x-kom hosting

Specjalne podziękowania

darekrycc
utworzono
utworzono

Myślę że na forum oprócz punktów przyznawanych wciskając przycisk "pomógł" powinno istnieć miejsce w którym użytkownicy mogli by złożyć innym publiczne podziękowanie za szczególną pomoc, wytrwałość w odpowiedziach (oczywiście były by to krótkie informacje np. typu: krótkie podziękowanie i za co - bez rozpisywania się, można by wprowadzić nawet jakieś ograniczenie żeby wszystko za dużo miejsca nie zajmowało.

Nazwa tego miejsca mogła by być taka jak w tym temacie, lub jakaś inna dużo mówiąca o treści.

Proszę przemyślcie to... i powiedzcie co o tym sądzicie.

necik
komentarz
komentarz

Wydaje mi się że takie forum nie będzie potrzebne.

Powinniśmy skupić się na tym co najważniejsze, a nie na tematach przywitaj się/podziękuj/jaką masz przeglądarkę itp.

Ale poczekajmy jeszcze na opinię innych.

WolfiK
komentarz
komentarz

Pomysł taki trochę ułomny :/ Mi się nie podoba bo forum jest od pomagania za satysfakcję a nie za wazelinę.

darekrycc
komentarz
komentarz
bo forum jest od pomagania za satysfakcję a nie za wazelinę
Racja .

Ale kilka min. temu wpadł mi taki pomysł do głowy i chciałem wiedzieć co o tym myślicie.

WolfiK
komentarz
komentarz
Ale kilka min. temu wpadł mi taki pomysł do głowy i chciałem wiedzieć co o tym myślicie.

spox :P każde pytanie jest ok są tylko głupie odpowiedzi.

vonTheodor
komentarz
komentarz

Taki dział jest niepotrzebny. Wystarczy napis pomógł, taki dział będzie służył do nabijania postów.

darekrycc
komentarz
komentarz

Może i racja...

Zarov
komentarz
komentarz

Na wielu forach wprowadzają teraz coś takiego jak "Piwo". Piwem można nagrodzić usera za wszystko, od ciekawej wypowiedzi po pomoc. Jak to wygląda? Przed "Profil" jest przycisk "Beer". W jednym temacie osoba A może dać osobie B tylko dwa piwa. Również sobie nie można dać [da się ominąć]. Pod linkiem z osobami moderującymi jest tzw panel piwny. Pokazuje on statystyki kto ma najwięcej piw i kto komu i w jakim temacie dał. W ten sposób można sprawdzić czy ktoś nie oszukuje też.

Inna sprawa to warto pomyśleć o tym "Jeśli pomogłem wciśnij Pomógł". Wydaje mi się że niektórzy piszą tylko po to by zarobić punkt. Jasne, jeśli pomaga to czemu nie. Ale upominać się o to? Ale to już tak na marginesie.

Gość
komentarz
komentarz

Ja mam to w podpisie i jakoś nie uważam tego za "upominanie sie". Mam 130pomógł, a gdyby ludzie za każdą porade klikali "pomógł" miałbym pewnie ponad 300 :P

Co do tego textu w podpisie, to nowi userzy nie zawsze wiedzą że jest coś takiego i dopiero jak zobaczą że jest coś takiego to klikają. A jest to po to, żeby wiedzieć na czyjej radzie można sie opierać bo na innych forach np. user mający 1000postów zrobionych na offtopie ma taką samą wiarygodność jak mod ktory ma 800postów z czego 90% pomocnych ;)

GoBi
komentarz
komentarz

Zbędne jest to na forum :)

Zarov
komentarz
komentarz

Zbędne czy nie to proponuję dodać do tego tematu ankietę. Żyjemy w demokratycznym państwie....przynajmniej tak na Wiki napisali :D

Przemek
komentarz
komentarz

Najpierw to moglbys sprawdzic czy takiego temetu nie bylo :)

Fafu
komentarz
komentarz

ale takie 'piwa' albo zamienić nazwe na 'punkty' to by się przydało i to bardzo :) np ktoś napisze poradnik to da mu sie taki punkt jeśli poradnik był pomocny :)

WolfiK
komentarz
komentarz

Najlepiej jakby za pomoc przesyłali normalne puszkowe 10% :P priorytetem :lol:

darekrycc
komentarz
komentarz

No nie wiem... :lol: to by każdy musiał swój adres podać :lol:

:P

Popek
komentarz
komentarz

A to ja nie :D

necik
komentarz
komentarz

Wydaje mi się że już uzgodniliśmy że takie rozwiązanie nie jest potrzebne na ForumPC

W związku z tym zamykam temat.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.