x-kom hosting

wirtualny portfel - hosting, domeny

cubix
utworzono
utworzono

Witam. Odrazu mówię, że nie szukam firmy, która oferuję domene za sms, bo trudno coś takiego znaleźc i wiele już takich tematów jest. Szukam firma, która ma w panelu możliwośc doładowania "wirtualnego portfela" tak, abym mógł sobie na niego wpłacic pieniążki smsem, a za nie wykupic np.domenę. Pozdrawiam

zkrystian
komentarz
komentarz

A nie lepiej iść na pocztę i wpłacić te 12 zł?

Nawet jak firma Ci da możliwość płatności via sms to będziesz o wiele bardziej stratny. Za każdego smsa 9 zł firma dostaje około 4 zł. Czyli musisz wysłać 3 x sms za 9 zł by zarejestrować domenę. Czy Ci się to opłaca?

cubix
komentarz
komentarz

spodziewałem się takiej odpowiedzi ;-) a więc tak, mam poprostu dużo pieniędzy na telefonie i chciałbym je wykorzystac ;-) Wiele firm oferuje domeny tańsze niż 12 złotych, więc aż 3 smsy nie będą koniecznością ;p

zkrystian
komentarz
komentarz

To podaj mi jedną z nich bo nie wierzę ;)

Nie mówię tutaj o home.pl, nazwa.pl i innych promocjach. Takie firmy Cię wyśmieją jak zapytasz o płatność sms ;)

Tursonik
komentarz
komentarz

[url]http://hsms.pl[/url]
Firma Active-Hosting :) super firma ;D

zkrystian
komentarz
komentarz

Tylko ciekawe jak długo taka firma będzie istnieć skoro dokłada co biznesu ;)

  • 1 miesiąc później...
majkel_
komentarz
komentarz

A co myślicie o tym [color="#FF0000"]*[/color]

[color="#FF0000"]// Nie lataj od działu do działu wstawiając ofertę gdzie to tylko możliwe
// Lucider[/color]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.