x-kom hosting

Jaki hosting? (pliki teksotwe / mp3 / jpg)

rootsrat
utworzono
utworzono

Witam
Na poczatek przepraszam za brak PL znakow, ale pisze z pracy, a tu nie mam polskiego layoutu.

Chcialbym zalozyc wlasna strone www z tekstami (opowiadania, poezja), prostym playerem mp3 i fotografiami. Mozliwe ze bedzie tez male forum. Czyli generalnie art+forum.

Prosze o porade, jak duzy serwer/transfer bedzie mi potrzebny i jakie features (FrontPage server extensions, PHP, CGI, ASP, MySQL?), jako ze [b]zupelnie [/b]sie nie znam i nie chcialbym brac czegos co nie bedzie mi potrzebne.

Jesli ktos moze polecic jakies darmowe hostingi, ktore beda wystarczajace do moich potrzeb to rowniez prosze o porade.

Serdeczne dzieki
RootsRat

mydoom.h
komentarz
komentarz

Potrzebujesz PHP + MySQL.
[quote]Prosze o porade, jak duzy serwer/transfer bedzie mi potrzebny[/quote]
Szklana kula jest w serwisie, wybacz ;). Ale na początek myślę że 1gb miejsca i transferu starczy, chyba że umiesz pozycjonować serwis, to szybko możesz dojść do 10-40gb/mc.

[quote]Jesli ktos moze polecic jakies darmowe hostingi, ktore beda wystarczajace do moich potrzeb to rowniez prosze o porade.[/quote]
Jeśli chcesz mieć szybko działającą stronę, bez reklam to zapomnij o darmowych. Kilka złotych rocznie, to chyba nie wydatek?

zkrystian
komentarz
komentarz (edytowane)

darmowyhosting.pl będzie dla Ciebie najlepszy w tym momencie. Brak reklam itp ;)

  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Podstawowe pytanie - czy też mp3 będą legalne?

Wielki.M
komentarz
komentarz

Hej!

Darmowyhosting.pl jest lipny... limit pojedynczego pliku to 5MB :/

Za 122zł rocznie masz tutaj serwer MINI, który miażdży funkcjonalnością większość serwerów płatnych (nawet droższych) http://dmkproject.pl/?body=serwery

majkel_
komentarz
komentarz

A testował ktoś z was może friko.pl ? Obecnie testuje ten hosting, ale w sumie nie mam zbytnio porównania

Wielki.M
komentarz
komentarz

Hej!

Miałem kilka darmowych hostingów, w tym friko.pl, ale ogólnie wole zapłacić te 122zł i mieć święty spokój.

majkel_
komentarz
komentarz (edytowane)

A co masz na myśli pisząc "święty spokój" ? nadmiar reklam na darmowych ? czy może jeszcze coś innego ?

zkwadrat
komentarz
komentarz

Jak to w darmowych hostingach bywa, uciążliwe reklamy problemy z pomocą techniczną itp.
Co do darmowych mogę podać jedynie te najczęściej użytkowane czyli yoyo, friko, prv ogólnie dużo jest tego w sieci.

Knajf
komentarz
komentarz

ja polecam ten darmowy hosting gofreeserve.com
miejsce na dysku to: 1000 MB
transfer miesięczny: 40960 MB
Brak Reklam
Miejsce na baze danych 50mb


Więcej info tutaj http://gofreeserve.com/free.php

  • 4 tygodnie później...
majkel_
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale podobno na osemce płacą za reklamy, więc wydaje mi się, że jest to dobre rozwiązanie

Nie testowałem jeszcze, ale znalazłem taki artykuł w necie [color="#FF0000"]*[/color]

ok przetestowałem i jak dla mnie bomba, dzięki za pomoc

Zapomniałem podać specyfikacje :

* hosting o pojemności 100 GB, na którym można przechowywać do 100 projektów,
* bazy danych MySQL o pojemności do 100 MB każda (można założyć do 100 baz),
* możliwość wykorzystania na potrzeby stron ponad 20 domen,
* zaawansowany system poczty, który oferuje użytkownikowi możliwość zakładania wielu skrzynek w tych samych domenach, co adresy stron,
* zarządzanie bazami danych za pomocą phpMyAdmina,
* cron - system umożliwiający zlecanie zadań cyklicznych z określoną przez użytkownika częstotliwością,
* obsługę plików .htaccess,
* PHP 5,
* nielimitowany transfer,
* gotowe szablony i kreatory aplikacji oraz stron do uruchomienia w ramach konta: blogi (WordPress), CMS-y (Joomla, Mambo, eXtreme Fusion), sklepy internetowe (osCommerce, Zen Cart).

Jeśli ktoś również go testował to proszę o opinię

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.