x-kom hosting

"Wczytywanie" się instalek

Fatumsky
utworzono
utworzono (edytowane)

Witajcie. Otóż mam taki problem jak w temacie. Nie wiem czy to jest normalne w Viście (32bit), natomiast u mnie taki problem występuje. I tak:

Dajmy na to ściągnąłem patcha do gry, który zajmuje 2gb. Włączam go, ale system musi go tak jakby wczytać (w sensie, widzę że miga kropka od hdd)i dopiero po chyba 5-10min (w przypadku tego patcha przykładowo) wyskakuje ten komunikat o instalacji. Nie pomaga 10 krotne klikanie na niego, bo to tylko pogarsza sprawę i osłabia komputer. W przypadku mniejszych instalek, zajmujących np.: 2mb problem nie występuje, instaluje od razu jak należy.

Czy ktoś miał coś podobnego? Czy to jest normalne? Da się to wyłączyć jakoś?

Posiadam laptopa, Corde 2 Duo 2.0, 3gb ramu, karta Radeon (...) 128mb.

Jeżeli temat już był to przepraszam, ale nie wiem nawet jak nazywa się mój problem.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez Fatumsky

TmkPt
komentarz
komentarz

Troche niejasno opisales, ale spróbuj PKM na pliku i "Uruchom jako administrator". UAC ( kontrola konta uzytkownika)masz włączone?

Gość
komentarz
komentarz

Z tak dużymi patchami po prostu czujesz o wiele wyraźniej to co dzieje się z wieloma exe-kami. Jest to kwestia często samej kompilacji danego pliku wykonywalnego, jakości napisanego instalatora etc. Na plikach powiedzmy 20MB też mi się to zdarzało, chyba już za czasów Windows Me. Także raczej jest to normalne zjawisko.

qester
komentarz
komentarz

Ten sam problem miałem. Proces ten jest chyba normalny na Vista. Wyłączenie UAC skraca czas oczekiwania na uruchomienie instalatora lecz niezbyt jest to widoczne. Po prostu Vista już tak ma. Przesiadłem się na Windows Seven i odczułem dużą poprawę wydajności w porównaniu z Vista.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.