x-kom hosting

Xbox360 vs ps3 vs ps2 vs PC

BlueSkull
utworzono
utworzono

To tak chcę sobie kupić konsolę ale ojciec mówi że na komputerze jest lepsza grafika niż będzie na konsoli na starym telewizorze a poza tym mówi że gry na ps3 i xbox 360 są drogie a co do kupna ps2 nie jestem pewien.Wszystkie konsole i xbox 360 i ps2 i ps3 mnie satysfakcjonują lecz najbardziej chciałbym xbox 360 lub ps3.Do wyboru mam jeszcze wymianę sprzętu z kompa ogólnie no nie wiem procesora czy czegoś dokupienie ramu itp.Prosiłbym o jakieś opinie ,które pomogły by mnie i moim rodzicom o podjęciu decyzji.

PS:Jeśli są jakieś błędy ortograficzne to sory.

koxus
komentarz
komentarz

zacznijmy od tego jakie gry Cię interesują jak wiemy każda platforma ma swoje exy, i sterowanie, wolisz mysz+klawa czy pad?
a z grafiką to różnie bywa zoabcz sobie porównanie gra IV na 3 platformy(jak znajde dam link)

qnick
komentarz
komentarz

Jeżeli chcesz grać w premiery i nie śpisz na pieniądzach to wybierz raczej komputer. Dla porównania za Borderlands w pre orderze zapłaciłem chyba 70 zł, a na x-boxa kosztował w tym samym czasie 180 zł. Dragon age był również 100 zł droższy, czyli możesz mieć 2 gry na komputer za cenę jednej na konsolę. A jeżeli nie masz telewizora z HD to lepiej zapomnij o xboxie i ps3, bo grafika w grach jest koszmarna. Z drugiej strony na komputer do gier trzeba wydać około 2000 zł, natomiast xboxa arcade można mieć za około 600 zł.

monstertruck1994
komentarz
komentarz

http://www.gametrailers.com/video/pc-360-comparison-grand-theft/43930 - porównanie GTA IV wersji PC i XboX. Ten test raczej nie jest juz aktualny z powodu patcha, który poprawia płynność gry na PC

http://www.gametrailers.com/video/comparison-video-grand-theft/33470 - porównanie GTA IV wersji na PS3 oraz XboX

:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.