x-kom hosting

Hiperłącza

Bilun
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam jak szybko, masowo usunąć hiperłącza z tekstu? Używam Worda. A hiperłączy jest z kilkadziesiąt, trochę to by potrwało te usunięcie. Proszę o pomoc

Zjawa123
komentarz
komentarz

Weź skopiuj ten tekst do nowego dokumentu i powinna się pokazać taka jakby kartka. Kliknij w nią i wybierz zachowaj tylko tekst. Trochę głupi sposób, ale dla mnie pasuje :)

Bilun
komentarz
komentarz

Jaka kartka? Powiecmy kopiuje definicje samochodu z [url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Samoch%C3%B3d"]Wikipedi[/url]. Tam jest kilka hiperłaczy to jak to kopiuje to gdzie ta kartka sie pojawia? mam Worda 2000

kasia20
komentarz
komentarz

A nie da się tak, że zaznaszacz cały tekst, potem wszytsko podkreśl i spowrotem odznacz podkreślenie? :hm:

Zjawa123
komentarz
komentarz

Ja mówię o 2003. A weź tam w tych opcjach Worda poszukaj czegoś jak opcje kopiowania i powinno być żeby kopiować sam tekst. Sory, ale na Wordzie 2000 już bardzo dawno nie siedziałem.

Bilun
komentarz
komentarz (edytowane)

Do kasia20 nie tak sie nie da
zaraz zobacze czy to dziala zjawasaki

kasia20
komentarz
komentarz

No to bedzie tak:
Edycja -> Wklej Specjalne -> tekst niesformatowany

  • Dobra wypowiedź 1
Bilun
komentarz
komentarz

Kasia20 jesteś boska!! Wielkie dzięki!! :milosc:
Wielkie dzięki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.