x-kom hosting

Błąd 0x80070570 podczas instalacji Windows 7

pendzel
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Dzisiaj zakupiłem Win 7 Pro Oem. Niestety podczas instalacji wyskakuje mi error 0x80070570. Jestem na skraju nerwicy z tym pie%$#%%ym komputerem. Błagam jaka moze byc tego przyczyna.

Edytowane przez EvilKillaruna
Poprawiam nazwę tematu

mooop12
komentarz
komentarz

Więcej informacji. Konfig kompa, przydałby się screen błędu(tzn. zdjęcie).

A43vil
komentarz
komentarz
:szukaj: http://peb.pl/windows-vista/474993-blad-0x80070570-przy-instalacji-visty.html


Tutaj masz napisane co jest wprawdzie do Visty ale winą będzie pewnie to samo, przeczytaj sobie lekture nie czytałem do końca, ale piszą tam że to wina albo napędy albo płyta jest uszkodzona.
  • 3 tygodnie później...
Durango24
komentarz
komentarz

Odświeżę temat.

[u]Mam ten sam problem co autor tematu.[/u]

[b]I proszę mi nie mówić, że to wina porysowanej płyty DVD lub zepsutej stacji dysków ;][/b]

Wymienione wyżej prawdopodobne przyczyny zostały wykluczone.
1.Stacje dysków? - pożyczyłem od kolegi inną EFEKTÓW BRAK.
2.Źle nagrany obraz płyty? - nagrywałem po 2 razy 3 programami (3x2=6 tyle płyt zmarnowałem)EFEKTÓW BRAK.
3.zła instalka lub błąd podczas ściągania? - ściągnąłem 2 różne wersje EFEKTÓW BRAK
4.Poróbowałem też instalacji z pendrive...jednak ten sam błąd [b]0x80070570[/b]

Nie jestem laikiem w dziedzinie komputerów ale do tego brak mi sił....

prosze Was o pomoc! :) Dziękuje. [b]Durango24[/b]

elvis197
komentarz
komentarz

jakby Ci to powiedziec ja instalowałem czysty system na dysk i tez mialem problem bo podczas instalki instalcja sie zawieszała a bylo to spowodowane procesorem gdyz byl podkrecony nie wiem czy u Ciebie to pomoże

pzdr

[color="#FF0000"]// Przeczytaj regulamin forum w punkcie dot. cytowania całych postów jeden pod drugim. Jak zobaczę jeszcze raz takie coś to może nie skończyć się tylko na adnotacji.
// EvilKillaruna.[/color]

  • Dobra wypowiedź 1
Durango24
komentarz
komentarz

procek mam podkręcony.
szkoda mi go trochę dawać na fabryczne bo dużo się namęczyłem, żeby wykręcić tego potworka :)

i to ci pomogło naprawdę?

2012.terminator
komentarz
komentarz

A jaka wersja 32 czy 64 bity
czasem na 64 jak masz podkrecony procesor/pamięć jest taki probem przy 32 niepowinno być ale dla pewności wróć do ustawien fabrycznych.
przy okazji sprawdź sloty pamięci czy nie są uszkodzone jak są jakieś uszkodzone pozostaw pamięć tylko w dobrych slotach.
Może to pomoże

  • Dobra wypowiedź 1
PaQre
komentarz
komentarz

Zapamiętaj sobie ustawienia z BIOSu,przywróć fabryczne ustawienia,zainstaluj system i ustaw sobie z powrotem ustawienia sprzed resetu.

  • Dobra wypowiedź 1
Durango24
komentarz
komentarz

wersja 32 bit.

hm... pokombinuje tez z pamięcią.

[b]RayneX[/b]

i tak poprostu będę mógł ustawić odrazu na te "podkręcone" ustawienia?
Czy komp wstanie?
Czy raczej będę musiał krok po kroczku go od nowa kręcić? :P

Wielki.M
komentarz
komentarz

Hej!

Chłopie - skoro na tych ustawieniach działa, to dlaczego ma nie wstać potem? Nie kumam Twojego rozumowania... jaki widzisz cel w podkręcaniu krok po kroczku?
Takie podkręcanie jest tylko po to, by znaleźć ustawienia maksymalne.

  • Dobra wypowiedź 1
Mbroziak
komentarz
komentarz

Durango24:
Nawet nie musisz zapamiętywać nic w BIOSie. Po prostu później wpiszesz w BIOSie te wartości jakie masz teraz. I wszystko będzie działać tak jak działa teraz. A sprawdzanie krok po kroczku (tzn. małymi kroczkami) jest po to (jak wspomniał Wielki.M) żeby znaleźć ustawienia maksymalne.

  • Dobra wypowiedź 1
Durango24
komentarz
komentarz (edytowane)

Panowie...niestety... nie pomogło. ehhh...

Szkoda trochę bo mam dość już XPka i chciałem pobawić się w DX10 no ale trudno.

Niedługo spróbuje zainstalować 7mke na innym HDD...

Niestety dalej ten sam błąd...

Czy to może być wina MOBO? Np magistrali procka albo pamięci?
Ale to jest dziwne bo Vista i XP instalują się bez problemów.. :(

Edytowane przez Durango24
  • 8 lat później...
mitsu85
komentarz
komentarz

Wyciągnąłem jedną z kości 2GB (mam 2x2gb). Takie rozwiązanie przewija się w angielskich forach (chyba gdzieś też po polsku było). Nie wiem czemu tak jest, ale instalacja poszła dopiero po wyjęciu jednej kości.

  • 3 lata później...
Seroslav
komentarz
komentarz

Miałem ten błąd i pomogło gdy inny plik ISO instalacyjny dla Windowsa 7 ściągnąłem. Po prostu wcześniejszy musiał być wadliwy, nie pełny. Po nagraniu płyty instalacyjnej z nowego ISO, problem zniknął i Windows się prawidłowo zainstalował.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.