x-kom hosting

Komputer zacina się przy dużej ilości detali

michael_169
utworzono
utworzono (edytowane)

Siemka otóż mam taki problem zainstalowałem sobie najnowsze Call Of Duty ustawienia wszystkie na max gra chodzi płynnie
ale gdy plansza jest większa i komputer musi sobie poradzić z wczytywaniem większej ilości detali to bardzo mocno się tnie
więc chciałbym się dowiedzieć jaką część muszę kupić lub co innego zrobić aby tak się nie działo

Mój Komputer:
DualCore AMD Athlon 64 X2, 2800 MHz 5400+
Asus M3A78-EH
GooDram 2x1GB Dual Channel
GooDram 2x512MB Dual Channel
Radeon 4850 Asus 512MB 2xDVI (PCI-E) Glaciator Fan
Modecom Feel 500ATX 120mm FAN
Windows Vista 65bity

Dzięki za szybką odpowiedz skanowałem PC antywirusem nawet wyczyściłem PC odkurzaczem :D ale to nie pomaga i nie tylko w tej grze tak mam ale NFS Shift również wiec zależy mi żeby wiedzieć czego jest to przyczyna Procka Karty czy może Ramu

Gość
komentarz
komentarz

Windows Vista 65bit<to taki system istnieje myslałem ze 64bity>
Ale wracajac do tematu to proste zmniejsz ustawienia z max na srednie a jesli tak ci strasznie zalezy to wyczysc kompa jakims dobrym programem zrob defragment i takie tam ;);) moze cos pomoze i mozesz zrobic oc procka :)
Pewnie niedługo patch jakis wyjdzie moze on cos pomoze

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.