x-kom hosting

Nie można zalogować użytkownika (Windows XP). Usunąłem userinit.exe

lookass998
utworzono
utworzono

Witam wszystkich forumowiczów!
Mam taki problem: Bawiąc się programem startup manager przez swoją głupotę usunąłem z autostartu proces o nazwie userinit.exe, proces któy umożliwia logowanie użytkowników. Skutek jest taki, że po włączeniu komputera następuje logowanie, po czym po 1 sekundzie wylogowanie. Nie da się kompletnie nic zrobić. Wertowałem już wiele wątków, ale nic nie pomaga. Zazwyczaj jet opis przywrócenia samego pliku userinit.exe po zawirusowaniu, ale mój plik jest ok, trzeba tylko z powrotem umieścić ten proces w autostarcie. Tryba awaryjny też nie działa, jedyne co działą to konsola odzyskiwania. Liczę na Waszą profesjonalną pomoc. Pozdrawiam!!!

rokko
komentarz
komentarz

Możesz użyć konsolowego narzędzia do edycji rejestru "reg" do wprowadzenia odpowiedniej wartości do rejestru. Można też odpalić edytor z jakiejś płyty ratunkowej Live CD z WinPE/BartPE i spod niej naprawić wpis. Zaimportować gałąź rejestru i edytować klucz.

lookass998
komentarz
komentarz

A w jaki sposób ja mam to naprawić? Mogę prosić o instrukcję krok po kroku? Sorki, ale aż tak dobrze się na tym nie znam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.