x-kom hosting

Długie włączanie i wyłączanie komputera

karla226
utworzono
utworzono

hej od pewnego momentu mam pewnien problem. Komputer się włącza jest napis zapraszamy i tyle.. na załadowanie pulpitu muszę czekac już jakieś 1,5 minuty. Przeinstalowałam system 3 razy nic nie pomogło dalej to samo. Od wirusów też skaowałam różnymi programami i nic nie ma.Wszelkie optymalizacje, naprawa jakiś błędów w systemie też to samo. Od niedawna również długo się wyłacza. Podejrzewam że to coś ze sprzętem. Co może powodować taki stan rzeczy?

Qniooo
komentarz
komentarz

Ściągnij program HDTune i daj screen z zakładki Health (status SMART).

karla226
komentarz
komentarz

[quote name='Qn.' date='12 listopad 2009 - 20:49 ' timestamp='1258055381' post='899366']
Ściągnij program HDTune i daj screen z zakładki Health (status SMART).
[/quote]
daje screen (chyba o to chodziło :))

Qniooo
komentarz
komentarz

Dysk czyściutki jak łza. Jego awarię możemy na razie wykluczyć. Nie zostawiasz przypadkiem podczas ładowania systemu jakiejś płyty w napędzie, lub pendriva w USB? Jeżeli tak, one mogą opóźniać start Windowsa.

karla226
komentarz
komentarz

właśnie nie ani płyty nie ma ani usb w sumie nie wiem co się dzieje :(

jest coraz gorzej i od dziś na monitorze pojawiają się małe paski jakby zakłucenia przy przewijaniu myszką. Może to karta graficzna?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.