x-kom hosting

Przegrzewanie się karty graficznej, co z gwarancją?

zurkov
utworzono
utworzono (edytowane)

Prawie 2 lata temu na forum składałem kompa.
Kupiłem kartę GF 8800gt od BFG wersja oc. Po jakimś roku graniu miałem na niej strasznie wysokie temperatury, karta dochodziła do około 90 i cały komp się zacinał. Na ekranie pojawiały się różne artefakty i inne głupoty. Zazwyczaj pomagał restart, czasami trzeba było przeinstalować kompa. Później minęło jakieś pół roku, przedmuchałem kartę sprężonym powietrzem. Temperatura spadła o około 10 stopni, wszystko chodziło ładnie pięknie aż do niedawna. Jakieś 2-3 miesiące temu znów miałem wysokie temperatury.Ta samo historia, restart, nic, przeinstalowanie, ze 3 razy i dalej nic. Artefakty widoczne cały czas na pulpicie, w czasie włączania. Nie da się zainstalować sterowników. Nawet saper mi się zacina...
Kompa zamawiałem na apollo.pl. Nie dostałem w paczce pudełka od karty ani niczego co wygląda jak karta gwarancyjna. Do tego z tego co zrozumiałem to odział w Krakowie upadł i przenieśli sklep internetowy do Rzeszowa i mówią że nie mają nic wspólnego z transakcjami z Krakowa. W Krakowie został tylko jakiś sklepik.
Może ktoś miał podobną sytuację, albo po prostu wie co robić w takiej sytuacji.
Na jakiejś stronie, ale nie BFG było napisane ze karta ma 5lat gwarancji. To prawda?
Proszę o pomoc!

LajoN.!
komentarz
komentarz

pewnie siadlo chlodzenie

zurkov
komentarz
komentarz (edytowane)

Na początku możliwe, ale co teraz jest z tą kartą i jak temu zaradzić?
Wina na pewno jest karty po przekładałem inną i wszystko działało ;/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.