x-kom hosting

Wirus, który nie pozwala wgrać od nowa systemu

amaciej
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam wszystkich. Mam wielki kłopot gdyż Windows wirusa który nie pozwala wgrać od nowa systemu, nie mogę też wejść do poszczególnych partycji dysku co mogę zrobić, komp włącza mi się z tym wirusem 15 minut

darexD
komentarz
komentarz

Trochę nie bardzo rozumiem. Ale nie dasz rady Windowsa z płytki zbootować i tam sformatować partycji (przy instalacji) ? Napisz wgl. jaki to system Windows ?! 

amaciej
komentarz
komentarz

właśnie Windows ten to XP mam oryginalnego. a co mogę zrobić z tym wirusem jak nie widzi partycji (nie wie jak je otworzyć, może jakiś program do naprawy systemu lub dobry antywirs

rokko
komentarz
komentarz

Przeskanuj Kasperskim Live CD. Ewentualnie jeżeli system się uruchamia i możesz zainstalować apliakcje to użyj Trojan Remover i Spyware Doctor Starter Edition.

Psycholandia
komentarz
komentarz

[color="#FF0000"][quote name='Moderator' ]Czy czytałeś regulamin forum? Jeżeli tak to zapewne wiesz że tytuł oraz opis każdego nowego tematu powinien jednoznacznie określać treść wątku? Nie może to być np. „Pomocy”, „Problem”.

W związku z tym proszę o jak najszybsze poprawienie tytułu tematu. [/quote][/color]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.